Аннуитет• 21 июня 2017
Допоможіть розв´язати будь ласка задачу з обліку)
Корпорація "А" реалізувала 200 простих акцій корпорації "Б" за ціною 50 дол. за акцію. Від реалізації акцій отримано виручку в сумі 10 000 дол. (200 акцій х 50 дол.), балансова вартість реалізованих акцій - 8 000 дол. від реалізації акцій отримано:
Виберіть одну відповідь:
a. прибуток у сумі 2 000 дол.
b. збиток у сумі 2 000 дол.
c. ні прибукту, ні збитку, оскільки балансова вартість реалізованих акцій не приймається до уваги
d. правильна відповідь відсутня
Я думаю, що правильна відповідь а),але не впевнена)
Виберіть одну відповідь:
a. прибуток у сумі 2 000 дол.
b. збиток у сумі 2 000 дол.
d. правильна відповідь відсутня
Аннуитет
• 21 июня 2017
Ответ дляРусская Богатырша
Я думаю, что вы заколебали... учитесь сами.
Вам немає більше чим занятись?
Аннуитет
• 21 июня 2017
Ответ дляКошка Мурка
Автор, я тоже склоняюсь к варианту а).
дякую за відповідь)
Кошка Мурка• 21 июня 2017
Ответ дляАннуитет
дякую за відповідь)
Смотрите, что я нашла
У разі реалізації акцій різниця між чистою виручкою й фактичною собівартістю їх відображається як прибутки або збитки.
Т.е. все-таки однозначно или доход или убытки. В нашем случае, мне кажется ответ - а) будет верен.