Ванна Тазиковна• 28 июня 2017
Геморой! Івано-Франківськ, до кого звернутися?
Доброго дня! Дівчата з Івано-Франківська або хто туди звертався, може хто порадить до кого звернутися з цією проблемою, в яку лікарню? дотрималася, що нині біль пекельна і кровить. Всім заздалегідь вдячна за будь-які відгуки, як про хороших лікарів, так і про тих, до кого не варто звертатися.Дякую!
парИла я парИла• 28 июня 2017
Хирур-проктолог или на крайний случай хирург. Я не из Франковска, но пару недель назад была у этого врача.
Оле Лукойе• 28 июня 2017
я була на Пасічній в обласній у хорошого проктолога. Звати Тарас, прізвище не памятаю. Мені знайома його радила. Уточню у неї його контакти і напишу, бо сама втратила через поломку телефона.
Ванна Тазиковна
• 28 июня 2017
Ответ дляОле Лукойе
чекаю,дякую!
Ванна Тазиковна
• 28 июня 2017
Ответ дляпарИла я парИла
дякую)...а простий хірург теж компетентний в цьому?
вибачте, я просто смутно уявляю, як йти на прийом, незручно і встидно((.
Добро с Кулаками• 28 июня 2017
Хірург компетентний лікар у цій справі. Соромно, але не смертельно. Краще сходіть, не затягуйте хворобу.
парИла я парИла• 29 июня 2017
Ответ дляВанна Тазиковна
да, обычный хирург тоже в курсе! Но лучше к профильному!
Я настраивалась тоже долго, но в Вашем случае терпеть нельзя. Прошла всю процедуру ’прелести’, но это очень важно.
Возьмите себя в руки и вперед! Настройтесь и все будет ОК! Желаю Вам удачи и быстрее прийти в норму!
Ванна Тазиковна
• 29 июня 2017
дівчата, всім щиро вдячна за поради. Сходила я сьогодні до проктолога, не такий вовк страшний як його малюють, неприємно,але не смертельно. Це виявилося зовсім не геморой а задавнена тріщина, яка кровила і так нестерпно боліла.А я вже собі всякого понапридумувала поганого.....Всім здоров’ячка і всіх благ!)