Секретница• 17 июля 2017
порадьте хороший але бюджетний готель на кіпрі для відпочинку з малюком
реально знайти хороший готель на 2 дорослих + дитина неповних 2 роки 1300євро?? на кінець серпня
порадьте на які звернути увагу? може десь є гарячі путівки, так хочеться туди((((
Секретница
• 17 июля 2017
Ответ дляLili1852
Гарні готелі потрібно бронювати завчасно, так як часто в стоп продажах . На кінець серпня потрібно зараз бронювати .
та ми зараз і хочемо, але дивлюсь на різних сайтах, все дуже дорого, невже за 1300євро не реально знайти хороший готель? треба дитяче меню і хоча б щось типу дитячої площадки, пляж гарний
Попипиповна• 17 июля 2017
Ответ дляСекретница
Кипр дорогое место и в 1300 сложно будет уложиться
Бесконечность-не предел• 17 июля 2017
1300 на троих не уложитесь,были в Christofinia понравилось но на 2-х 1420 без обеда,до пляжа Нисси бич 5 мин
Пукимончиг• 17 июля 2017
Ответ дляПопипиповна
а когда спад на путёвки будет?
Секретница
• 17 июля 2017
Ответ дляБесконечность-не предел
дякую, а для дітей у тому готелі є щось? харчування, майданчик. буду гуглити, але краще почути від вас ще
Секретница
• 17 июля 2017
Ответ дляБесконечность-не предел
1420 у вас на скільки днів був тур?
Стервочка• 17 июля 2017
может лучше Грецию?
на кипре дорого (дороже, чем в той же греции раза в 1,5,а то и 2 все, от банки колы, до питания в ресторанчике). Остров вообще не впечатлил ... мне там было очень скучно.
отель был возле нисси бич (лучший пляж в айя-напе), гостиница как-то так и называлась.
Но нам на двоих на 6 ночей тур обошелся в 1000 евро
Бесконечность-не предел• 17 июля 2017
Ответ дляСекретница
1420 у вас на скільки днів був тур?
на 10
Бесконечность-не предел• 17 июля 2017
Ответ дляСекретница
площадки не было,только бассейн
Секретница
• 17 июля 2017
а де и були у греції? можете порадити конкретно куди поїхати з малюком? буду дуже вдячна, навіть незнаю вже в яку сторону дивитись, готелів стільки що голова обертом і по грошах мені весь час якщо щось нормальне, то дже дорого
Бесконечность-не предел• 17 июля 2017
Ответ дляIrysik16
Автор ) к сожалению таких цен не будет)Да и Греция на 10 дней - разве что поискать ( без питания). Можно мониторить Албанию -Черногорию( но это без питания)
Я писала про Кипр,и у нас ранняя бронь была отеля
Секретница
• 17 июля 2017
Ответ дляБесконечность-не предел
на туї 7 днів зараз така ціна туру в цей готель. будемо шукати, дякую за відгук
Автор, на Кіпрі є якісні готелі і апартаменти для сімейного відпочинку, пляжі з відзнакою Голубий Прапор за чистоту, тому курорт варто розглядати як повноцінний морський відпочинок. Бюджетно не буде- напрям не з дешевих. Зверніть увагу на Протарас- чудовий спокійний курорт, якщо Ви більш активні туристи- підійде Айя Напа. Те, що дитинці менше 2-х років- економите на перельоті. Не побачила на яку тривалість Ви розглядаєте відпочинок і тип харчування, але на тиждень, на НB варіанти точно є.