Язвочка• 19 июля 2017

Посоветуйте книгу на украинском языке

Хочу научиться говорить красиво, а главное правильно на украинском языке, расширить словарный запас.Посоветуйте что почитать.
СКИБИДЫШь• 19 июля 2017
Читайте больше украинской класики

Соседушка• 19 июля 2017
Лину Костенко читайте. Очень красивый язык, стиль и мысли.
ГейТуда• 19 июля 2017
’Прапороносці’ Гончара, красиво и душевно
Lilya_z• 19 июля 2017
Люко Дашвар - очень жизненные произведения, читала на одном дыхании
Админко• 19 июля 2017
Ірина Вільде ’Сестри Річинські’ - три томи. Не зможете відірватися. Я привезла на днях свекрусі, вона каже:’Таку грубу книжку буду читати цілу зиму.’ За тиждень дзвонить, каже:’ Я вже прочитала, а продовження є?’
Админко• 19 июля 2017
Ответ дляLilya_z
Теж гарні книги. Люко Дашвар російськомовна в побуті, в останніх її книгах, дуже видно, як людина розвинулася, саме в мовному напрямку.
nanaec• 19 июля 2017
А що Ви взагалі любите читати? :)
автор Язвочка • 19 июля 2017
Спасибо!Начну читать))
nanaec• 19 июля 2017
Прочитайте ’Гудзик’ Ірен Роздобудько. Я знаю чотирьох людей російськомовних, у яких це перша книга і вони прочитали її із захопленням і радили своїм знайомим :)

автор Язвочка • 19 июля 2017
Ответ дляnanaec
А що Ви взагалі любите читати? :)
Художественную литературу, научные по психологии.
Неугомонная• 19 июля 2017
Из современников - Винничук. Речь живая, искрометная, но с галицизмами. Хотите посмеяться -сборник ’Груші в тісті’, серьезная литература -’Танго смерті’
Кумушка• 19 июля 2017
’До зустрічі з тобою’ Джоджо Мойес, ’Ліцей слухняних дружин’ Ірен Роздобудько