Безникая• 21 июля 2017
Виховання діток
Мамочки, порадьте будь ласка книги по вихованню дітей. Чи можливо є у Вас якісь Інтернет ресурси звідки черпаєте цікаву та корисну інформацію. Цікавить виховання дитини від року
Мюллерная• 21 июля 2017
Ведіть з ним філософські розмови. Діалоги Платона йому почитайте.
Виховання дитини дороку
Откушу что там торчит• 21 июля 2017
Ответ дляМюллерная
Виховання дитини дороку
’Від року’- читайте уважніше...
Безникая
• 21 июля 2017
Ответ дляМюллерная
Виховання дитини дороку
Ваш сарказм мені не зрозумілий. Зараз є дуже багато цікавих розвиваючих Ігор для дітей потрібно їх просто знайти, ось я і шукаю.
А Ви напевно відноситесь до тих батьків які своїх дітей по принципу ’куди вітер туди і я’.
Безникая
• 21 июля 2017
Ответ дляМюллерная
Виховання дитини дороку
Прийде час і будемо читати діалоги Платона та вести філософські розмови, можете не хвилюватися)
Гореотума• 21 июля 2017
Автор, никакие книги не заменят вам интуиции и внимательного прислушивания к ребенку.
Гореотума• 21 июля 2017
Ответ дляНога на ногу
Спок
От него сын в итоге отказался. Вот так навоспитывал согласно своей теории отстранения.
Его система давно устарела и не оправдала себя.
Гореотума• 21 июля 2017
Играйте с ребенком, много разговаривайте, рисуйте, танцуйте.
Воспитание - это жизнь.
Мюллерная• 21 июля 2017
Ответ дляБезникая
Ні, я просто цікаву проводжу час із своїми дітьми, бо дуже їх люблю. Читаю їм книги, або читаю книги для себе, ті, які мені цікаві. Не вірю, що з книг можна навчитися виховувати дітей.
Але з книг можна навчитися правильно вживати фразеологізми. Ви недоречно вжили фразеологізм ’куди вітер, туди й я’, тому зверніться до фразеологічного словника.
Мюллерная• 21 июля 2017
Ответ дляБезникая
З дитиною? Це я пожартувала. Нащо з дитиною читати Платона. Не робіть цього.
П.С. Філософські розмови будете вести однозначно. В мене підлітки. Тільки цим зараз із ними і займаюся.
Безникая
• 21 июля 2017
Ответ дляГореотума
Це зрозуміло, що потрібно слухати свою інтуїцію, але все ж таки хотілося дізнатися щось нове, можливо є якісь ігри розвиваючі про які я не знаю
Безникая
• 21 июля 2017
Ответ дляГореотума
Воспитание - это жизнь.
В мене таке враження що ми тільки цим і займаємося, постійно з ним розмовляю, граємо, танцюємо. Єдине ще немалювали, потрібно напевно починати)
Безникая
• 21 июля 2017
Ответ дляМюллерная
Також не вірю що книги навчать як виховати дитину, але дізнатися щось для себе нове точно вийде.
Стосовно Платона Вам одній жартувати можна?