Vovchik_1978• 25 июля 2017

Питання по вордпресу.

Хотів спочатку написати щось на зразок як тут принято "ОЙ ДЕВАЧКИ ПАМАГИТЕ", але потім подумав для чого мені ці рожеві соплі і вирішив написати по простому :) :

На головній сторінці сайту записи чомусь відображаються не так, як якщо переходити по посиланню на запис. Тобто наприклад якщо в записі буде 2 строчки тексту, то на головній сторінці ці дві строки будуть змішані в одну. Наприклад:

Треба:

текст1
текст2

А є:
текст1 текст2

Я так розумію треба в шаблон прописувати стилі чи щось ще? Може хто в курсі..
Покорительная• 25 июля 2017
Ответ дляVovchik_1978
значит ты меня обманула ? ))
Вероятно
Я упала в твоих глазах?

автор Vovchik_1978 • 25 июля 2017
Ответ дляПокорительная
Вероятно
Я упала в твоих глазах?
пока не знаю
Покорительная• 25 июля 2017
Ответ дляVovchik_1978
пока не знаю
Тьфу, первый не тот смайл. этот надо
автор Vovchik_1978 • 26 июля 2017
Ответ дляПокорительная
Тьфу, первый не тот смайл. этот надо
честно даже не заметил )) редко обращаю внимание на смайлы.. ))
Покорительная• 27 июля 2017
Ответ дляVovchik_1978
Я люблю смайлы, они выражают эмоции