Хотів спочатку написати щось на зразок як тут принято "ОЙ ДЕВАЧКИ ПАМАГИТЕ", але потім подумав для чого мені ці рожеві соплі і вирішив написати по простому :) :
На головній сторінці сайту записи чомусь відображаються не так, як якщо переходити по посиланню на запис. Тобто наприклад якщо в записі буде 2 строчки тексту, то на головній сторінці ці дві строки будуть змішані в одну. Наприклад:
Треба:
текст1
текст2
А є:
текст1 текст2
Я так розумію треба в шаблон прописувати стилі чи щось ще? Може хто в курсі..
Треба:
текст1
текст2
А є:
текст1 текст2
Покорительная• 25 июля 2017
Ответ дляVovchik_1978
значит ты меня обманула ? ))
Вероятно
Я упала в твоих глазах?
Ответ дляПокорительная
Вероятно
Я упала в твоих глазах?
пока не знаю
Покорительная• 25 июля 2017
Ответ дляVovchik_1978
пока не знаю
Тьфу, первый не тот смайл.
этот надо
Ответ дляПокорительная
Тьфу, первый не тот смайл.
этот надо
честно даже не заметил )) редко обращаю внимание на смайлы.. ))
Покорительная• 27 июля 2017
Ответ дляVovchik_1978
Я люблю смайлы, они выражают эмоции