Герцогиня• 27 июля 2017
скільки коштує кава?
хто купляє каву скільки коштує кава ????
така як на фото скільки вся ця кава коштує що на фото?????
спальное место• 27 июля 2017
капец, какой ленивый авто. чтоб прицениться даже лень в продавалку зайти. все хочет чтоб за него другие сделали.
Говорящая галограмма Чингисхана.• 27 июля 2017
Ответ дляспальное место
+ 1
Автор, имейте совесть!
Скокмоно - стокнуно• 27 июля 2017
Чібо фемілі дешевше купувати в людей які привозять товар з європи. В магазині упаковка меньша, а коштує як півкілограмова закордонна... В районі 70-90 грн у нас на базарі, залежить від ваги. Інші кави не люблю з зображених, тому й ціною на них не цікавлюсь ніколи.