Бабочки в моём животе• 03 августа 2017

Буча, школи 4 і 5. У кого діти ідуть в 4-й клас?

Дівчатка, дуже прошу порадити першого вчителя для дитини. В школу іде в наступному році. Звичайний клас, не інтелект, не Росток.
Ну і загалом буду вдячна будь-якій інформації про ці школи. Дякую.
автор Бабочки в моём животе • 03 августа 2017
Ответ дляБЦАшка
Дайте відповідь на моі запитання.
А про само ціль треба питати безпосередньо у людини.
То які дієві методи є? Як людина,яка має відношення до системи освіти, підкажіть.
А можете мені про 13 школу розказати, будь-ласка.
Яка якість навчання в цілому, чи дуже переповнена, чи є друга зміна, чи візьмуть дитину з Бучі, до кого підходити, і, найголовніше, до якого вчителя проситися в перший клас в 2018 році. Дякую!

Помидорина• 03 августа 2017
Ответ дляallo4ka21
Кто это? Мой ребенок в прошлом году пошел в первый класс, но у нее была молоденькая, после училища и ее попросили. Вы этом году должен быть новый учитель, но мы до сих пор не знаем нашли его или нет.
я не хочу сплетни разносить. не молодая, пожилая училка, еще я уилась в 4 школе она уже там была.
Помидорина• 03 августа 2017
Ответ дляsuslik
на щастя, я не маю відношення до системи освіти, тому знання її законів мені не треба...
але директор має забезпечувати НОРМАЛЬНІ умови навчально-виховного процесу (думаю, в Посадових обов’язках керівника навчального закладу це прописано першочергово)... якщо місць і кабінетів не вистачає, то чи не має директор звертатись у вище ’стоящие’ інстанції зі скаргами-вимогами і тд? є маса способів мобілізувати зусилля батьків для цього і тдтп... було б бажання...

а то виходить, що директор просто напихає школу як рукавичку в казці.. що трапилось з рукавчикою ж всі в курсі?
так отож . директор займається навчально-виховним процесом. це учбові плани, розклади уроків, контроль педагогів, виховна робота у вигляді колективної або індивідуальної роботи з учнями, вирішення поточних проблем з учбовим пооцесом або поведінкою. директор не має повноважень аідмовляти в прийнятті до школи (навіть по причині переповненості). всі речі, пов´язані з якістю учбових приміщень, проблеми забезпечення учбовими матеріалами, переповненістю школи - це відповідальність чиновників бучанського відділу освіти. скаржитись на їх злочинну бездіялтність батьки можуть в МОН, загалом до кабміну та в київську ОДА. скарга оформлюється в довільнтму стилі, бажано з прикріпленням вже раніше поданого звернення до відділу освіти і їх відписки й направляється заказним листом.. якби хоча б 5% батьків наскаржилися на бучанський відділ освіти, проблеиу б вирішили зобов´язаннями забудовників без звндення нової школи та садка не починати будівництво багатоквпрьирного будинку (саме це має зробити міськрада) але всі батьки вибачте язика в опу засунули і шопотом в інеті бухтять заміть того щоб діяти. тож маємо що заслужили.
Помидорина• 03 августа 2017
Ответ дляБабочки в моём животе
Про скандал в 5 школі Ви мали на увазі так звану дошку ганьби, куди вивісили фото слабших дітей?
Я в шоці, директор явно не при розумі
саме так. цього директора так і не відсторонили. пан наконечний. як на мене він психічно хворий.
suslik• 03 августа 2017
Ответ дляБЦАшка
Дайте відповідь на моі запитання.
я, на щастя, не маю відношення до системи освіти (про це вище і писала)).. єдиний зв’язок з нею - це педагогічна освіта..
в моєму розумінні, якщо людина займає якус посаду, то вона повинна вміти вирішувати різноманітні ситуації своєї щоденної роботи
suslik• 03 августа 2017
Ответ дляПомидорина
якщо батькам наплювати на умови навчання власних дітей - ну що ж, це їх вибір...
БЦАшка• 03 августа 2017
Ответ дляsuslik
Прошу вибачення -´ не ´ в моєму тексті загубилася.
Згідна, що повинна вміти, але є,нажаль, питання, що виходять за межі компетенції. І не можна робити висновки про компетентність людини судячи про роботу всієї системи освіти держави. Більшість керівникників є просто заручниками ситуації.
БЦАшка• 03 августа 2017
Ответ дляБабочки в моём животе
Другої зміни немає. На мою думку - це питання часу. Адже Гостомель так як Буча та Ірпінь поринув в забудову.
Якість - питання філософське. Всі діти не можуть бути відмінниками. Але тішить те,що в школі створенні всі умови для навчання та розвитку дитини.
Директор - сучасний, на своєму місц так точно і, заклад автономний ( єдиний в регіоні). Можна багато говорити хорошого. Що поганого? - Так одразу і не скажу.... Вчителі - різні, але більшість професійних, досвідчених. Молоді вчителі - креативні. Сильна початкова ланка. Виховна,гурткова робота - на високому рівні.
Ви маєте право обирати будь-який навчальний заклад. вас можуть прийняти за наявності місць. Прямої заборони немає ніякої.
Ответ дляБЦАшка
Дуже вдячна за відгук!!!