Фекла Персиковна• 26 августа 2013

Проголосуйте, яка комбінація дивиться найкраща?

Купила плавки, але вони не підійшли по відтінку до того верху, що в мене був. Тепер треба замовити якийсь інший, так, щоб тепер точно добре виглядало.

Я найбільше схиляюсь до першого варіанту, бо груди у мене дуже маленькі і ці рюшечки скриватимуть це, але не впевнена по кольоровій гаммі...

Ще 3 фото зараз докину.

Вибрати можна кілька варіантів, але бажано не більше 2-3.
Результат:
вже голосів: 200
76 (38%) 1
64 (32%) 2
16 (8%) 3
12 (6%) 4
12 (6%) 6
9 (4.5%) 7
8 (4%) 8
3 (1.5%) 5
автор Фекла Персиковна • 26 августа 2013
Ось ще три фото.
І сорі за опечатки

Забула добавити, що вєтнамки в мене сині, тому присутній синій верх і чорні з синіми камінчиками.
Улыбчик• 26 августа 2013
Если Вы смуглая то черный верх отлично будет смотреться. Я бы купила себе все кроме первых трех
Ответ дляУлыбчик
Уви, блондинка, ще й не смугла)
Улыбчик• 26 августа 2013
Мне первый и второй вообще не комильфо. А остальные очень и очень. Но Вы покупайте что Вам больше по душе
snejja• 26 августа 2013
Ответ дляФекла Персиковна
берите 3 и (или) 5
Ответ дляsnejja
берите 3 и (или) 5
Боюсь в 5 варіанті мені та брошка буде як третя цицька
Ответ дляУлыбчик
Мені, якщо чесно, то на 100% ні один варіант не подобається. Я би з радістю взяла той верх що іде з тими плавками, але немає мого розміру
Улыбчик• 26 августа 2013
Ответ дляФекла Персиковна
,

Ну кто то привлекает грудью внимание, а кто то брошкой. Второй вариант иногда лучше чем первый

lisasa• 26 августа 2013
Конечно 1.Вы сами в вопросе объяснили почему. Неважно какие вьетнамки. Как по мне - с синим и черным верхом аж глаз режет
Гороховая• 26 августа 2013
1 или 2, но я за классику жанра))) проголосовала за 2
Ответ дляlisasa
Хм... І то правда. Низ досить нейтральний виходить порівняно з верхом.
Zola• 26 августа 2013
первый! И с белым врехом тоже хорошо
irisski• 26 августа 2013
1 вариант или 2-ой,как по мне.
LadyLovе• 26 августа 2013
Я тоже за 1 или 2 или последний в комменте (8?)
Главное, все-таки не вьетнамки, а чтобы грудь красиво выглядела.
У меня тоже первый размер - с рюшиками выглядит очень даже ничего.
Второй просто наиболее сочетается на мой взгляд, и последний - белый верх тоже визуально чуть увеличивает грудь, а брошь не большая, не будет больше груди)))