liliyaya• 05 августа 2017

Наконец то! Открытие магазинов Zara, Oysho, Bershka, Pull & Bear в Лавина молл

автор liliyaya • 05 августа 2017
15 серпня о 18:00 в ТРЦ ’Lavina’ відбудеться найочікуваніша подія цього літа WOW DAY за участі хедлайнера REAL O
Ми всі чекали і це стане реальністю — відкриються нові магазини загальною площею 10 000 м²: Zara, Oysho, Bershka, Pull & Bear, Tommy Hilfiger, Terranova та ін. Ще досі не віриш? Переконайся сам і не пропусти урочисте відкриття!
івторок, 15 серпня на тебе чекають:
суперзнижки від магазинів;
фотозона з професійним фотографом;
цікаві конкурси та розваги на центральній сцені ТРЦ;
виступ гурту REAL O;
можливість потрапити в найочікуваніші магазини!

Популярна українська дівоча група Real O — проект відомого продюсера Наталії Могилевської, який виділяється харизмою і індивідуальністю кожної з його учасниць. Анастасія Востокова, Тетяна Воржева та Анастасія Рубцова — прекрасні співачки, привабливі дівчата і дуже талановиті особистості. Відчуй вишневу хвилю енергетичного заряду зі сцени і ти зрозумієш, що таке REAL O!

Коли: 15 серпня о 18:00.
Де: ТРЦ ’Lavina’ (Берковецька 6Д).

я Кукарача• 05 августа 2017
Когда?
Репетиторша• 05 августа 2017
Ответ дляя Кукарача
Когда?
вы плохо видите?
Редисочка• 05 августа 2017
Где это? Назовите район для гостей города!
автор liliyaya • 05 августа 2017
Ответ дляРедисочка
Академгородок
Редисочка• 05 августа 2017
Ответ дляliliyaya
Академгородок
Спасибо. Сходим)
автор liliyaya • 05 августа 2017
Ответ дляРедисочка
Спасибо. Сходим)
я Кукарача• 05 августа 2017
Ответ дляРепетиторша
вы плохо видите?
вы плохо считаете. я написала раньше автора свой вопрос. в то время как автор писал свое сообщение, ясно?
Настенные трусы.• 05 августа 2017
Ответ дляliliyaya
Академгородок
вы хотя бы не дезонформировали, во первыз - это Беруовцы, во вторых - открытие и открытие, из-за чего сознание терять? тоже мне.,супер марки

Укуси меня• 05 августа 2017
Ответ дляНастенные трусы.
а вы всегда такая нудная? Вообще то Академгородок ближайшая станция метро и от неё развозка бесплатная. И магазинов нвм тут очень не хватает-я тоже рада, что рядом будет ТЦ с моими любимыми магазинами
Настенные трусы.• 05 августа 2017
Ответ дляУкуси меня
я не нудная, до академгородка пилить больше, чем с того же сырца