Vard• 29 августа 2013

крем для лікування куперозу scin doctors

Опишу ситуацію в двох словах. Маю схильність до куперозу (спадково) зараз на лиці появилось пару судинок, на даний момент мені 26 і переживаю щоб з віком їх не примножилось (я про судинки) на лазер йти зараз сенсу не має, приглянула для себе кремчик від  skin doctors, перечитала склад декілька разів але так і не побачила який там фактор  spf, і взагалі чи він там є... порадьте, підкажіть можливо хтось уже користувався, знає, чи достатньо цього одного крему чи потрібно під нього ще і сонцезахисний, дякую.
P.S. лазер і т.п. не пропонувати
АнтиТанкист• 29 августа 2013
Послушаю, тоже актуально.

Чебураха с перцем• 29 августа 2013
и мне надо, я склонна и у малой в 4 года появилась звездочка на лице.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 29 августа 2013
я бы с урьяж начала ...
автор Vard • 29 августа 2013
Ответ дляБуЛебод
я бы с урьяж начала ...
Багато перечитала інформації, я так зрозуміла що Урьяж діє поки мазюкаєшся, а потім все вертається як було або ж іще гірше... скін докторс підкупляє тим що там є конкретний курс 6-8 тижнів
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 29 августа 2013
Ответ дляVard
я пока регресс не наблюдаю , тюбик весной закончила
автор Vard • 29 августа 2013
І як результат, чи забрав цей крем судинки чи просто вони стали менш помітні?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 29 августа 2013
Ответ дляVard
менее заметны -на 70%
только мне далеко уже не 26 и капиллярная сеточка )
автор Vard • 29 августа 2013
А кремчик від сонця також окремо наносите, чи 2 в 1?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 29 августа 2013
Ответ дляVard
не использую , я загораю), бледная,как поганка)

автор Vard • 29 августа 2013
Подумаю, може, дійсно куплю Урьяж... тут просто така заковирка: скін докторс лікувальна косметика є спец. крем від капілярної сіики усе вродіби є у ньому, усі складники боряться із капілярами, а от про захист від сонця ні слова... а сонце якраз один із несприятливих факторів...
Ватный Пупс• 29 августа 2013
Не помешает курс рутина + витамина С
автор Vard • 29 августа 2013
Просвітіть будь-ласка що таке ’рутин’, може аскорутин?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 29 августа 2013
Ответ дляVard
именно он)
автор Vard • 29 августа 2013
Усьо, з наступного понеділка берусь за себе...курс аскорутина і в.С, слідкую за раціоном, виключаю усе гостре, солене, каву зменшую до мінімуму (якщо зможу), курити не кину, навіть, пробувати не буду, мазюкаюсь кремчиком із високим spf-фактором...
автор Vard • 29 августа 2013
Ото загнула...
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 29 августа 2013
и красное вино не пить )

белое - можно)
Чебураха с перцем• 29 августа 2013
Ответ дляБуЛебод
и красное вино не пить )

белое - можно)
опа - а я ж красное люблю(((
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 29 августа 2013
Ответ дляЧебураха с перцем
опа - а я ж красное люблю(((
я тоже(
автор Vard • 29 августа 2013
Жаль..червоне вино, єдиний алкоголь який я признаю, тобто, вживаю...нічого проживу і без нього, хник...

ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 29 августа 2013
Ответ дляVard
зате гарна)
автор Vard • 29 августа 2013
Вертаюсь знову до крему, Ви це мали на увазі http://beautystore.com.ua/shop-uid-15992.html
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 29 августа 2013
Ответ дляVard
так)
автор Vard • 29 августа 2013
Дякую, пригледіла ще й крем-захист від сонця http://beautystore.com.ua/krem-uriage-bar-esan-sol... тішить ціна... за ціною одного крему від скін докторс, в Урьяжі можна купити цілий комплекс: крем від сіточки і захист від сонця
автор Vard • 29 августа 2013
Капельку прибрехала... ще 50 грн. докласти...
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 29 августа 2013
Ответ дляVard
)))))))
symbol• 29 августа 2013
Ответ дляVard
В принципе, аскорутин - это рутин и аскорбиновая кислота в комплексе, просто не самая эффективная форма..
автор Vard • 29 августа 2013
Буду знати
автор Vard • 29 августа 2013
А що краще приймати рутин чи аскорутин для профілактики куперозу
symbol• 29 августа 2013
Ответ дляVard
В аскорутине по 50 мг рутина и аскорбиновой кислоты, а лечебная доза 150, по другим источникам - 250 мг в сутки. Я принимала такой рутин http://www.iherb.com/product-reviews/Thompson-Ruti... , витамин С брала отдельно. У меня была на ноге сосудистая звездочка, которую не убрала даже склеротерапия, так вот она стала практически незаметна. На носу лопнувший сосудик убирала лазером, секундное дело, никаких следов, просто есть версия, что поврежденный сосуд будет давать постепенное увеличение в размерах..
автор Vard • 29 августа 2013
Якщо можете проконсультуйте по дозах і термінах, зірочок у мене ще не має, але деякі судинки просвічуються, хочу побороти проблему ще в зародку, скільки таких баночок потрібно і як часто їх приймати, дякую