Опишу ситуацію в двох словах. Маю схильність до куперозу (спадково) зараз на лиці появилось пару судинок, на даний момент мені 26 і переживаю щоб з віком їх не примножилось (я про судинки) на лазер йти зараз сенсу не має, приглянула для себе кремчик від skin doctors, перечитала склад декілька разів але так і не побачила який там фактор spf, і взагалі чи він там є... порадьте, підкажіть можливо хтось уже користувався, знає, чи достатньо цього одного крему чи потрібно під нього ще і сонцезахисний, дякую.
P.S. лазер і т.п. не пропонувати
Ответ дляVard
Якщо можете проконсультуйте по дозах і термінах, зірочок у мене ще не має, але деякі судинки просвічуються, хочу побороти проблему ще в зародку, скільки таких баночок потрібно і як часто їх приймати, дякую
Того, что я принимала, сейчас нет в наличии, следующий по популярности этот , тоже высокая дозировка, 100 таблеток как раз на курс, по одной в день, больше, чем на три месяца. Принимать вместе с витамином С, логично взять примерно такую же дозировку - 500 мг того же производителя. Есть жевательные, 100 шт. в упаковке и обычные, 250 шт. , тоже принимать по 1 шт., но витамин С никому не помешает, подкормите семью в период простуд и гриппа))
Чебураха с перцем• 15 сентября 2013
Ответ дляVard
Дякую, замовила косметику від урьяж: кремчик, молочко для очищення шкіри і сонцезахисний крем уже тиждень мазюкаюсь, капіляри ще видно, але варто відмітити що шкіра відбілилась...
спасибо, может и я закажу)