iriiiiiiin• 08 сентября 2017

Поделитесь рецептом помидор с лимнон кислотой?

Green_Cat• 08 сентября 2017
Все так само, як і з оцтом.
Перерахунок простий: скільки % оцет стільки грам лимонної кислоти на 100 грам води.
автор iriiiiiiin • 08 сентября 2017
Ответ дляGreen_Cat
Все так само, як і з оцтом.
А точнее можете написать ? Например на 3 л банку?
Green_Cat• 08 сентября 2017
Ответ дляiriiiiiiin
Ну так різні ж рецепти...

Якщо так в середньому, то на 3л банку (1.5 л маринаду) треба дві столові ложки 11% оцту, тобто в 100 грамах води слід розвести 11 грам сухої лимонної кислоти (або 5.5 грам на 50 мл і т.д) і взяти ті ж дві ложки.

Маринад можна пробувати на смак, додаючи і більше - лимонна кислота не така ’відчутна’, як оцтова.