Сладко-соленая• 02 декабря в 18:22
Відкрила свої баклажани...
Робила за новим рецептом. Відкрила сьогодні першу банку, а вони кислуваті. І я не розумію - це зіпсувались, чи це я передала оцету.
Як перевірити? Банка виглядає нормаьно.
ГороховаЯ• 02 декабря в 18:24
Ну если вы можете их есть/сьесть - то нормальные.
Если не можете - то выбросьте .
Вы ж не будете себя насиловать есть то что несъедобное?
Какие еще могут быть проверки?
Если не можете - то выбросьте .
Какие еще могут быть проверки?
Столічна штучка• 02 декабря в 18:26
Поставте біля смітника, вам там перевірку влаштують. Точніше вашій баночці.
18 мнеУЖЕ• 02 декабря в 18:31
Ну что вы не можете определить,где скисли,или где много уксуса,если скисли щиплет ща язык ,.
Сейчас такой уксус,что нужно меньше его класть,он кислый очень,а сахар не сладкий
Сирожено_пирожено• 02 декабря в 18:32
Кислуваті від оцту і кислуваті бо скисли, це різні смаки. Якщо є чіткий запах оцту, скиснути не могли. Контрольну баночку відкрийте і порівняйте.
Сладко-соленая
• 02 декабря в 18:36
Їм - кислуваті, як від оцету (здається). Їсти можна.
Але ж я разраховувала на звичайне соте з баклажанів...
Настасья Пицун• 02 декабря в 18:37
Ответ дляСладко-соленая
Не перевірений рецепт?
Сладко-соленая
• 02 декабря в 18:38
Ответ дляНастасья Пицун
Не перевірений рецепт?
Новий. Або я помилилась, коли робила.
спальное место• 02 декабря в 18:39
Ответ дляСладко-соленая
Высыпать в кастрюлю, добавить сахар и довести до кипения. Выключить, вынести на балкон на сутки. Потом попробуйте, если нормально по вкусу, то приятного аппетита.
Тримаю свічку• 02 декабря в 18:44
Ответ дляСладко-соленая
А нащо туди взагалі оцет? Я просто готую соте багато,рецепту нема як такого. Готую,щоб з´їсти, половину кладу в стерилізовані банки,закручую. І стоїть взимку на балконі. Хіба Ви самі вирощуєте врожай і треб переробити у великих маштаьах
Заюшка_хозяюшка• 02 декабря в 18:45
Ответ дляСладко-соленая
Навіщо в соте оцет?
Аль де Барановна• 02 декабря в 19:27
Ответ дляСладко-соленая
Так, може, то баклажани в аджиці, а ви переплутали з соте.