Малявка-козявка• 10 сентября 2017
Дівчатоньки,поділіться будь ласка електронним варіантом конспектів уроків2 клас
Поділіться будь ласка електронним варіантом конспектів уроків на 2 клас (на українській мові)!Вимагають конспекти,кожного разу друкувати важко!Відривними користуватися мені ще не можна!Можливо хтось із вас купляв диски-відкуплю за пів ціни!