Чупа-чупс• вчера в 19:45
Підкажіть я здається пере дозувала парацетамол дитині
Я була на роботі на чергуванні,в дитини вночі температура,мама поставила свічку з парацетамолом 250мг,потім вже об 11дня знову піднялася я вже дала сироп 120/5 мл, дала 10мл по вазі, а після 15:00 температура під 40, я ставлю свічку вона не працює через 40хв,нурофен у мене протермінувався, і я в паніці даю ще 10мл сиропу по вазі.Тепер мене осінило що я не витримала інтервал між свічкою і сиропом , що може бути?
Для драки• вчера в 19:57
Вночі свічка, об 11:00 сироп парацетамол, після 15:00 ще одна свічка. Потім ви додали нурофен. Тут питання в іншому чому ви швидку не викликаєте?
пані Солоха• вчера в 19:55
Ответ дляДля драки
Чи Ви читаєте ?
Дайте згадаю• вчера в 20:02
Ничего не будет. Не привышайте максимальную суточную дозу парацетамола.
Сироп придуман для более быстрого снижения температуры, свечки, простите, в горячей сухой попе ( да при Т 40, там жарко и всасывание свечки нулевое) не работают быстро.
Для драки• вчера в 20:03
Ответ дляДайте згадаю
Найшвидше діє препарат саме в свічках. Бо одразу починає діяти не проходячи весь шлях шкт.
Неначасі• вчера в 21:03
Колись я дитині давала тільки нурофен, а не нурофен-парацетамол через раз, до того ж передозувала. Потім лікували печінку, було токсичне ураження печінки, то Ви обережно з дозуванням
Мавка• вчера в 21:29
Теж так постійно росла температура, кожні 4 години, поки швидка не порадила свічки анальдім, вони цілу ніч тримали, тоді вдень ще макс пару раз давала нурофен і все норм.
Лиш одного разу не спрацювали, що довелося швидку викликати.
Порадьтеся зі своїм лікарем з приводу цих свічок
Запароленое одеяло• 2 часа назад
Якщо є дитина, завжди треба мати нурофен, він швидше діє і на довше збиває температуру