долой_лама• 03 октября 2017

Сказав хірург оперувати...

75В• 03 октября 2017
для цього і є хірурги

Дежурняшная• 03 октября 2017
’доктор сказал в морг, значит в морг’ ))
Королева спама• 03 октября 2017
Если сомневаетесь, проконсультируйтесь еще с одним доктором...
автор долой_лама • 03 октября 2017
Сину 2,7. Недавно помітила що у нього неоднакові сімяники. Сьогодні були у хірурга. Сказав водянка, треба оперувати, загальний наркоз, 5 днів і додому. Так все просто у нього, а я переживаю дуже
Королева спама• 03 октября 2017
А вообще у хирурга профессия такая - резать
автор долой_лама • 03 октября 2017
У когось було такн? Поділіться досвідом. Пробачте що в коментах пишу, чомусь під заголрвком текст не додався.
75В• 03 октября 2017
Ответ длядолой_лама
проконсультуйтеся ще з кимось, якщо не довіряєте, але взагалі діти дуже легко переносять наркоз і операції
из желе я• 03 октября 2017
Моему племяннику в 11 месяцев делали, все очень быстро и на следующий день уде дома.
Лень гуглить• 03 октября 2017
Ответ длядолой_лама
У моего брата в таком возрасте водянку убрали. Сейчас ему 33, жив и весел.
К чему ваш пост? Сопереживать с вами, отговорить от операции, может бабку найти?

автор долой_лама • 03 октября 2017
Ответ для75В
Будим консультуватись. Це були у зав хірургіі міськоі лікарні. Ще поїдем в обласну дитячу. Черкаси
Стрекозей• 03 октября 2017
Консультуйтесь, і зробіть у професіонала
Блинчик Мой• 03 октября 2017
Оперировали сыну в 3 года, на следующий день отпустили домой.
автор долой_лама • 03 октября 2017
Ответ дляБлинчик Мой
це мабуть Київ?
Блинчик Мой• 03 октября 2017
Нет, Днепр