долой_лама• 03 октября 2017
Сказав хірург оперувати...
долой_лама
• 03 октября 2017
Сину 2,7. Недавно помітила що у нього неоднакові сімяники. Сьогодні були у хірурга. Сказав водянка, треба оперувати, загальний наркоз, 5 днів і додому. Так все просто у нього, а я переживаю дуже
долой_лама
• 03 октября 2017
У когось було такн? Поділіться досвідом. Пробачте що в коментах пишу, чомусь під заголрвком текст не додався.
75В• 03 октября 2017
Ответ длядолой_лама
проконсультуйтеся ще з кимось, якщо не довіряєте, але взагалі діти дуже легко переносять наркоз і операції
из желе я• 03 октября 2017
Моему племяннику в 11 месяцев делали, все очень быстро и на следующий день уде дома.
Лень гуглить• 03 октября 2017
Ответ длядолой_лама
У моего брата в таком возрасте водянку убрали. Сейчас ему 33, жив и весел.
К чему ваш пост? Сопереживать с вами, отговорить от операции, может бабку найти?
долой_лама
• 03 октября 2017
Ответ для75В
Будим консультуватись. Це були у зав хірургіі міськоі лікарні. Ще поїдем в обласну дитячу. Черкаси
долой_лама
• 03 октября 2017
Ответ дляБлинчик Мой
Оперировали сыну в 3 года, на следующий день отпустили домой.
це мабуть Київ?