подскажите кто в курсе .. родители расстроены . говорят что приняли закон про пенсионую реформу .. минимальные пенсии поднимают .. с заработанные повышенные понижают коэффициент и пенсию соответсвенно .. отца получает 2400 , с после реформы оставят только 1800... неужели это правда ???? не хочется верить в этот бред ... неужели государство рехнулось совсем , стариков обдирать ???
якщо коротенько про реформу, то нам пропонують:
-мін.пенсія з 01.10 становить 1452грн
-з 01.01.18р. право на пенсію по віку в 60р. матимуть ті, у кого страховий стаж роботи мін.25 років.
-А саме цей страховий стаж щороку буде зростати і до 2028 року буде становити 35 років.
-Закон передбачає введення з 01.01.2019р накопичувальну систему обов‘язкового пенсійного страхування.
-Ліквідуються пенсії за вислугу років (крім артистів при стажі 20-35р.)
-Пенсія в т.ч. для держслужбовців, прокуратури, науковців та нардепів не може перевищувати розміру 10-кратного прожиткового мінімуму (на момент 2017р це 10’740грн)
Отакі от справи..., вочевидь нам чітко показали- заради мінімальної пенсії протрібно буде добряче попахати мін. 25р. , а тим МОЛОДИМ людям, котрим зараз менше 54 років так взагалі 35 років безпереривного робочого стажу- це взагалі реально?!
Ну і сама, на мою думку, приємна новина(happy)- обов‘язкова накопичувальна система пенсійного забезпечення. І тепер вам вибирати, робити це в українських недержавних пенсійних фондах (без досвіду, стажу, з сумнівними власниками) чи в міжнародній страховій компанії.
Особисто я це питання для себе вирішила і давно не надіюсь на нашу любу державу. Кому цікаво, можемо поспілкуватись. пишіть в особисті повідомлення.
-мін.пенсія з 01.10 становить 1452грн