Смайлик• 18 октября 2017
Центр дитячої кардіології та кардіохірургії
Всім доброго дня! Планую везти сина на обстеження в м. Київ до центру дитячої кардіології та кардіохірургії. Можливо хтось знає чи є недалеко від центру кардіології (вул. Мельникова, 24) недорогий готель, на випадок якщо обстеження триватиме кілька днів. Ми з м. Черкаси.
Фантазерша• 18 октября 2017
я з Черкаськоі області, від центру кардіології далекувато, але можу Вас пустити заночувати просто так
Смайлик
• 18 октября 2017
Ответ дляФантазерша
дякую!!! пропозиція дещо неочікувана...але не хочу Вас обтяжувати, та й Києва я не знаю, тому і шукаю поруч із кардіоцентром...
Фантазерша• 18 октября 2017
Ответ дляНаверняка
Ваше право, если чё м.Бориспольская