Хорошенькая• 19 октября 2017
Яким термозахистом користуєтесь ви???
Маю від Індоли але від нього волосся дубове(((((
Порекомендуйте щось добре
Дякую
Порекомендуйте щось добре
Дякую
Секс-Бомба• 19 октября 2017
Перепробувала багато різних, оскільки волосся не пряме від природи. Найкращий Kerastse, але наразі не можу собі дозволити витрачати такі гроші. Користуюсь термозахистом від Vitalitis
Тут надолго• 19 октября 2017
У меня сейчас BaByliss - термозащитный спрей для накрутки локонов, но я на нем выпрямляюсь утюгом - супер, довольна! Волосы чуть толще, дополнительный блеск.
lizona@mail.ru• 19 октября 2017
Ответ дляСумчатая кошка
Ga.ma пользуюсь более 3 лет, поменяла на Эстель-фуфло.
А где покупаете?
Хорошенькая
• 19 октября 2017
Хорошенькая
• 19 октября 2017