Накрыло-не отпускает• 30 октября 2017
Дівчата, хто з Тернополя, порадьте будь ласка, де гарно роблять брови?
Цікавить корекція и покраска хною. Шукаю хорошого майстра, бо моя останній раз так напартачила, що страшно було глянути.
Здайте будь ласка свого майстра-бровиста) Дякую)
Накрыло-не отпускает
• 30 октября 2017
Ответ дляОднозначная
В Гранді старому ,в центрі -дівчина Богданка.
а як салон називається? бо щось не можу знайти контактів в інтернеті.
дякую
Однозначная• 30 октября 2017
Ответ дляСмурфик
дякую
Це не салон.На першому поверсі є відділ з косметикою Фармасі,це її відділ+ є крісло де робить брови.
Накрыло-не отпускает
• 30 октября 2017
Ответ дляЗефирная попка
Майстер Маша супер класний,перукарня ’Fresh people’ біля АТРІУМ
дякую)
а яка вартість покраска+корекція?
Рябушка Ку• 30 октября 2017
+ за Машу,салон Фреш піпл біля атріуму.плачу 100 грн корекція і покраска.