Сусановна• 30 октября 2017

Допоможіть розібратися із субсидією

Медсестричка• 30 октября 2017
- это сняли субсидию лишнее наверное насчитали

175см55кг19лет (она)• 30 октября 2017
Я так понимаю это за газ. Там у вас 3 строчки, 2 верхних - перерасчет за март-октябрь (задним числом), минус означает, что сняли. Третья строчка - это субсидия пришедшая на октябрь месяц. И если все сложить и вычесть, то останется около 27 грн.
автор Сусановна • 30 октября 2017
Ответ дляМедсестричка
Куди вже ’лишнее’, 27 грн на обігрів квартири.

п.с. Автономне опалення
Кима_кепка• 30 октября 2017
Ответ дляСусановна

п.с. Автономне опалення
а у вас нема роздруківки з соцзабезу? по ній можна розібратися, а тут не зрозуміло, напевно якийсь перерахунок робили і залишок зняли, за жовтень субсидії на рахунках ще нема
Смыкалка• 30 октября 2017
Ответ дляКима_кепка
у меня по квартире свекрови все есть: и свет, и газ, по мамыной квартире - ничего
автор Сусановна • 30 октября 2017
Ответ дляКима_кепка
ні, ще не надходила.
Мені в жовтні завжди зараховують субсидію на опалювальний період. По електроенергії вже більша сума надійшла