Все знаю вдоль и поперек )• 18 ноября 2017
victoria´secret . купон?
доброго ранку
дівчата, чи хтось може викупити труси ті що по 5 дол і ще під мінус? хочу 5-6 пар. чи це анріал?
дякую
Оябунчик• 18 ноября 2017
ну так вы возьмите трусов на 125 долларов и будет вам минус...
хитросделанный народец
Кидстаффовна• 18 ноября 2017
Ответ дляОябунчик
хитросделанный народец
да да. а ще мабуть морем хоче по 4) наглості нема предела. а той хто викупить то мабуть волонтер)
Все знаю вдоль и поперек )
• 18 ноября 2017
підтягнулися посередники, які присвоюють чужі речі?) часом не ви ’купували’ спортивні топи безкоштовно?
так емоційно може реагувати лише та людина, совість якоі нечиста) нормальна людина пройде мимо, або відповість як людина
Все знаю вдоль и поперек )
• 18 ноября 2017
Ответ дляКидстаффовна
не пирскайте отрутою, краще візьміть книжку в руки, а в ідеалі - словник
Оябунчик• 18 ноября 2017
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
к счастью, я мошенничеством не занимаюсь)
нормальный человек как раз в шоке от таких, как Вы
Все знаю вдоль и поперек )
• 18 ноября 2017
Ответ дляОябунчик
нормальна освічена овпенмайнд людина не може бути в шоці. ну якщо ви не бабушка з-під підїзду, яка тільки те й робить, що перебуває у постійному шоці і плюється на всі сторони
ну і кожного завжди найбільше зачіпає те, що йому самому властиве
Кидстаффовна• 18 ноября 2017
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
шо ви несете?
Все знаю вдоль и поперек )
• 18 ноября 2017
Ответ дляКидстаффовна
шо ви несете?
гугл транслейт в поміч)
Кидстаффовна• 18 ноября 2017
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
ну -ну і труси вам куплю ) мінус 20% + тапочки зробим в подарунок, приходьте
Кидстаффовна• 18 ноября 2017
Ответ дляВсе знаю вдоль и поперек )
гугл транслейт в поміч)
від таких клієнтів як відхрещуватись треба) цур мене, цур)))