Аноним_1361• 02 декабря 2017
У кого-то есть текст письма ЮЭ про Федекс
несколько дней назад на сайте была новость про треки от Федекс. у кого-то есть текст письма или где можно прочитать? не могу найти
СМСница• 02 декабря 2017
Шановні клієнти!
Повідомляємо Вас, що у звязку з великим навантаженням багато транспортних компаній в США не справляються з вчасною доставкою вантажів. Через це транспортні компанії передають товари на доставку іншим компаніям й тому дані по доставці трекінг-номерів на сайтах перевізника можуть бути не зовсім коректними. Враховуючи ці обставини, просимо Вас відслідковувати наявніть трекінг-номерів в особистому кабінеті Ukraine Express.
Зокрема, почастішали випадки, коли служба доставки Fedex надає недостовірну інформацію про те, що на адресу нашого складу в США було доставлено вантажі, однак насправді доставка не відбулася. Просимо врахувати цю інформацію.
Наголошуємо, що наш склад працює з 7 до 21 години і при потребі продовжує роботу, щоб прийняти всі вхідні посилки. Склад компанії не відхиляє жодної посилки.
З повагою, компанія Ukraine Express
Аноним_1361
• 02 декабря 2017
Ответ дляСМСница
Шановні клієнти!
З повагою, компанія Ukraine Express
спасибо)
что ж теперь делать с этим федексом??
Ацетилсалициловая кислота• 04 декабря 2017
И у меня проблема с федексом. Посылку типа в пятницу в 10,34 вечера доставили, а в кабинете не доставлено.
Солнечное чудо• 04 декабря 2017
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
аналогично
Ответ дляСолнечное чудо
аналогично
На ЮЕ пол часа как появилась посылка эта.
Солнечное чудо• 04 декабря 2017
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
и у меня, но решила не хвастаться