Справа в тому, що в березні у мене зявилась орхідейка (більше ніяких квітів не має була причина із за якої всі квіти з нашої оселі переїхали до батьків та на роботу). Догляд за орхідейкою у мене складався з того, що я її поїла тоді коли корні цього тотребували. Орхідейка цвіла у мене до початку жовтня потім квіточки опали, через місяць вона щнову зацвіла та зявився третій квітко ніс. Мені орхідейка дуже подобається бачучи це чоловік сьгодні мені подарував знову орхідейку "каскад" та приніс підкормку. Я й сама думала її купити, але читала, що підкормлюють тільки влітку. От думаю чи варто робити підкормку орхідей які квітнуть, чи досить того, що поливаю, але ще мені здається, що перша моя орхідейка пустить дітку. От думаю може подкормити і як?
Ответ дляrepzrf
Квітучі орхідеї на підживлюють. Тому що швидше перецвіте. Підживлюють поки не зав´яжуться бутони.
А чому здається, що випустить дітку?
В мене десь 20 орхідей вже біля 8 років, і ні одна не давала діток.
А чому здається, що випустить дітку?
я не впевнена, але на на тетій поділці знизу починає набухати.....
Ответ дляrepzrf
А чому здається, що випустить дітку?
Можете попробувати цитокінінову пасту, може вийде дітка.
И ещё, там вам советовали цветы опрыскивать - не делайте этого) через цветы орхидея не питается, а вот заработать некрасивые темные пятна по цветам вполне возможно.
И с цитокининовой пастой будьте осторожны - ней можно обрабатывать не более одной спящей почки на цветоносе при условии, что орхидея полностью здорова и адаптировалась уже у Вас.
Ответ дляrepzrf
А чому здається, що випустить дітку?
Не знала, что детка у орхидеи такая редкость! У меня две, одна несколько лет (все время цветет), вторую подарили прошлой осенью, и сегодня увидела, что она пустила детку. У этой орхидеи изначально была какая-то проблема с верхним листочком, он усох, а новый на том месте не растет, остался сухой участок в самом центре, не цветет. Может, поэтому она дала детку... Пока не представляю, что с ней делать, буду гуглить.