Матрёна• 04 декабря 2017
Тісторія на піцу, напишіть рецепт
Напишіть будь-ласка рецепт тіста для піци. Хочу вперше сама приготувати піцу, порадьте простий і провірений рецепт. Знаю, що в інтернеті багато рецептів, але хочеться дійсно простий та провірний рецепт, так, як я не спеціаліст в цій справі по випечці.
elenarat111• 04 декабря 2017
Робила на днях вперше піццу ось по цьому рецепту. Вийшло тоненьке хрустке тісто, Начинку робила на свій смак(копч.грудка, ананаси, кукурудза ,помідори)
Sharkarianka• 04 декабря 2017
я делаю все ’на глаз’
где-то 1/4 пачки дрожжей, воды где-то 350-400 мл, ложка сахара - распустить.
Добавляю муки, пару ложек масла растительного и вымешиваю.
Укуси меня• 04 декабря 2017
В 4 стакана муки всыпать пакет сухих дрожжей (11грамм), 2ст.л.сахара, 0.5ч.л. соли, 2ст.л. подсолнечного масла, 0.5л молока, всё вымешать и добавить ещё 1стакан муки. Положить тесто в пакет и в холодильник. Через 2 часа можно готовить. Начинку на своё усмотрение.