Паспортный стол• 04 декабря 2017

Влеж мод под новый год детям

Люблю Украину• 04 декабря 2017
Флэш моб

Sweetlana1• 04 декабря 2017
Влеж мод?
Мая твая не панимать• 04 декабря 2017
Шта?
автор Паспортный стол • 04 декабря 2017
Хто зі мною візьме участь у новорічній авантюрі
Завалимо наших діток подарунками!
Адже казку і чудеса створюємо ми самі. Хочете побути справжнім чарівником?
Пропоную вам взяти участь в флешмобі #GiveBabySurprise: зробіть подарунок одній дитині, і ваша дитина у відповідь отримає по пошті багато-багато подарунків від самих різних людей
Ось, як це працює: ви купуєте і посилаєте по виданій вам адресі подарунок
Ви відправляєте ОДИН (!!!) подарунок, а ваша дитина після цього отримує багато-багато подарунків від інших учасників (це вийде, якщо всі будуть дотримуватися простих правил і будуть чесні перед собою).
Відразу визначимо мінімальну вартість подарунка (хоча б в 100 гривень), думаю це кожному по кишені. Уже в минулому році брали участь багато знайомих, ось і мене вже підтягнули. В цьому році, сподіваюся, аудиторія учасників куди більше, і їм прийде багато подарунків з різних міст умови скину в личку, якщо зацікавило, все банально просто і прозоро!
Давайте радувати дітей разом, пишіть в коментарях, хто за! #GiveBabySurprise # новий год
автор Паспортный стол • 04 декабря 2017
Ответ дляSweetlana1
Влеж мод?
Завалимо наших діток подарунками!
автор Паспортный стол • 04 декабря 2017
Ответ дляSweetlana1
Влеж мод?
Завалимо наших діток подарунками!
автор Паспортный стол • 04 декабря 2017
Ответ дляМая твая не панимать
Шта?
Завалимо наших діток подарунками!
Ларчик78• 04 декабря 2017
Почему Вы анонимно создаете такую тему?
автор ViNi01 • 04 декабря 2017
просто не хотела огласки
вон и я

автор ViNi01 • 04 декабря 2017
Завалимо наших діток подарунками!