12 галюцинаций• 10 декабря 2017

Дівчата, потрібні поради хвора дитина, ми в лікарні

Ми в лікарні і нас не чують, не лікують, а вливаються все підряд. Дитині скоро 8 місяців, уже 4й день температура скаче до 39,9. І то 2-3 рази в сутки(горло не червоне, хрипів нема, апетитно хороший) . Ми викликали швидку, був педіатр, який у направлені написав підозру на запалення нирок, і ще всі спитали на зуби в такому віці. В лікарні нам зробили аналіз крові, сказали результати погані і почали впливати капельницю, лаферобіон, антибіотик. На моє запитання чому не зробили аналіз сечі, сказали, чому я не сказал що потрібно! Дитина не спокійна, не можу її покласти з рук, не сплю вже третю ніч, я просто не сообразила зразу. Я їм кажу дитина не спокійна її явно щось турбує, мені сказали дати вібурколову свічку, не помагає, сказали валерянки дати, я ще давала боботик не поміг. Я в шоці, може нам треба узі якесь? Я не знаю реально що робити. Зараз дуже зловонний запах калу, та навіть без калу з памперсу воняє ужасно. Вона не спокійна, зривається і кричит жахливо.
А ще наша" доброзичлива до дитини лікарня " не робить нічого поки мама не побіжить в аптеку по лікарство. У дитини 39,9,я лишаючи її саму на ліжку і біжу в аптеку, приношу лікарство аж тоді починають щось робити. Та я готова відкуп ти ті лікарство без проблем, просто жалко тратити час і давати дитині горіти.
автор 12 галюцинаций • 10 декабря 2017
Знаю тут часто дають хороші поради. Мені поки що тільки кажуть чекати до понеділка. А моя крихітку болить щось.

кружкаЭсмарха• 10 декабря 2017
Автор,вас куда положили?Вы в каком городе?С температурой 39.9 врачи играться точно не будут.Тем более с грудным ребенком
romashkalandish• 10 декабря 2017
Сделайте анализ мочи
Сделайти узи

Воняет - нарушена микрофлора кишечника
Лактобактерии даете ?
Моет жидкий кал раздражать кожу промежности , будет беспокойная
А еще дайте 100-200 грн заведующей , пусть серьезней отнесутся к вашему ребенку
Только не ругайтесь с ними , пожалуйста. Лучше денег дайте
автор 12 галюцинаций • 10 декабря 2017
Ответ дляВероятненько
Івано-Франківськ, міська, та ще й поклали в інфекційне в палату де у всіх рвота і діарея, а ще кашель
автор 12 галюцинаций • 10 декабря 2017
Ответ дляromashkalandish
Сделайте анализ мочи
Сделайти узи

Воняет - нарушена микрофлора кишечника
Лактобактерии даете ?
Бактерії не давала, кал густий, 2рази трохи сходила моя бідося. Біда, що узі нема де зробити. Тут походу нема нікого зі старших, до нас навіть чергова біла 10хв. В платную палату і окрему не пускають
Телочка• 10 декабря 2017
Боже мой! Что это творится. Ужас. Скоты одни кругом. Поднимайте всех на ноги, дергайте, позортесь... но делайте все, чтоб вас лечили. Пускай считают вас не нормальной, но это ваш ребенок.
автор 12 галюцинаций • 10 декабря 2017
Може зараз трохи засну. Думаю, що робити. Я звичайно дура у всіх лікарняних питаннях, тому не судіть строго. Я зі старшою була 2рази в лікарні, то такого не було якогось ніякого ставлення до дитини. Головне медсестер практично не має ніколи на місці. Я не знаю де вони ходять

Берегу и стерегу• 10 декабря 2017
Дивна ситуація як для лікарні,я тиждень тому в суботу в лікарню з малим попала в інфекційну.В сина також була висока температура,рвота,голова боліла,так нас зразу в окрему палату поклали,аналізи також зразу зробили,результати аналізів через годину були готові,кожні 30 хв.приходила медсестра і міряла температуру дитині.На другий день малому стало значно краще.Підійдіть до свого лікуючого лікаря і спитайтесь чому така ситуація,дитині краще не стає і чому чекати понеділка.
romashkalandish• 10 декабря 2017
Ответ для12 галюцинаций
Есть в городе лучше больница ? С Узи
Едьте туда
Сейчас выходные , нигде врачей нет , только дежурные (
Мама фифти цента• 10 декабря 2017
Если есть подозрение на пиелонефрит не ждите понедельника. Ищите частный кабинет узи и на такси езжайте завтра делать. Почки это очень серьезно, я в 25 чуть не ушла на тот свет, врачи лечили ОРЗ. У малышей идет время на часы, а не на дни. Если дают антибиотики, то это конечно поможет, но важно какие. Мне давали 2 вида антибиотиков и еще куча сопутствующих лекарств
Пульт от линолеума• 10 декабря 2017
У меня дочь болела пиелонефритом. Сдайте обязательно анализ мочи. И чем быстрее, тем лучше. УЗИ не совсем информативно в этом случае (хотя мы делали). У нас ещё кислотность мочи в этот период была повышена. Вы можете купить в аптеке хотя бы тест-полоски на ацетон и на уровень кислотности.
Копуша• 10 декабря 2017
Вушко часом не болить? Справа в тому, що у мойого синулі гнало температуру, аналізи не дуже були, але говорили всі на зубки, так 5 днів, а потім прорвало гній з вушка пішов. Але жоден з лікар навіть не здогодався що може вушко так давати. По нирках ви можете й самі попередньо себе заспокоїти чи навпаки, в сечозбірник потрібно зібрати мочу і подивитись на світло, вона повина бути прозорою, без сторонніх крупинок. Якщо мутна, або крупинки прозорі плавають, то заральний процес є (з моєю дитинкою у такому як у вас віці трапилось, сама тривогу почала бити коли сечу побочила, але температура у нас була 37.5)
автор 12 галюцинаций • 10 декабря 2017
Ответ дляБерегу и стерегу
Ми попали, мабуть в перезмінку десь о 6.30. Може втомлені були. Не знаю. Короче я в шоці .
Берюковна• 10 декабря 2017
Успокойтесь. Лечение ребенок уже получает. И противовирусное и антибиотик. До понедельника потерпите. На 2-й, 3-й день приема антибиотика температура должна упасть. А анализ мочи и УЗИ обязательно попросите сделать в понедельник. То. что ребенок не спокойный - это естественно при такой температуре.
Антибиотики вашему ребенку назначают по умолчанию, как лечащемуся в инфекционном отделении, типа чтоб внутрибольничной инфекции еще не подхватить. Они это любят практиковать - антибиотики всем поголовно.
А еще есть такая детская болячка как розеола. Блеют малыши в районе года. Вирусное заболевание, болеют раз в жизни. Высокая температуоа 3-5 дней и никаких симптомов. А потом высыпания по коже мелкие красные точечки и все, больше температура не поднимается, это болезнь заканчивается. Но противовирусные при ней все равно назначают. Может у вас оно и есть
автор 12 галюцинаций • 10 декабря 2017
Ответ дляКопуша
вушка ще швидка перевіряли, реакції не було. За свечу дякую, що сказали
Берюковна• 10 декабря 2017
Ответ дляБерегу и стерегу
На выходных лечащих врачей нет. Есть один дежурный на всю больницу или отделение. Но его тоже можно найти, если постараться
Копуша• 10 декабря 2017
Ответ для12 галюцинаций
протибіотик краще почати давати відразу, бо дисбактеріоз характеризується не тільки жидким стільцем, але й закрепами також.
Копуша• 10 декабря 2017
Ответ для12 галюцинаций
так у нас і дивились вушка три різні лори. Я сама здогадалась. Третій ращ возила на стаціонар лікар запевнив, що все гаразд.
автор 12 галюцинаций • 10 декабря 2017
Ответ дляБерюковна
Дякую. Я справді нервную, бо дитина ще ніколи така не була. Втомлені всі,навіть сусіди по палаті вже, мабуть від нас втомилися.вдячна за поради

Пульт от линолеума• 10 декабря 2017
Ответ дляКопуша
Точно. Совсем забыла, что моча мутная и с резким запахом. Я сразу заподозрила неладное. А педиатр лечил вирус, который по ее мнению был причиной температуры. Девочки склонны к воспалению почек. У них инфекция легко попадает через мочевыводящий канал.
Мюллерная• 10 декабря 2017
Аналич мочи обязательно сдайте. У моей в октябре была инфекция мочевыводящих путей. Температура не сбивалась практически, один раз поднялась до 40.3(((
Лечились дома, но тоже пришлось пить антибиотик, на узи ездили почти ночью. Автор не ждите! Дай Бог, что б все было хорошо, но утом мочу сдайте, если высокие лейкоциты ищите узи!
Берегу и стерегу• 10 декабря 2017
Ответ дляБерюковна
В нас у Львові в інфекційній в кожному відділені є дежурні лікарі і 2 медсестри,а також моя лікарка як йшла додому залишила мені свій мобільний і скажала дзвонити в будь який час дня чи ночі з будь якими запитаннями відносно стану дитини.Я б напевно до дежурного лікаря бігла і чітко з ним поговорила,в дитини температура не падає,а вони чекають понеділка.Що завгодно в дитинки може бути,а час то йде.(
Пульт от линолеума• 10 декабря 2017
Ответ дляБерюковна
Обычно дают антибиотики широкого спектра (цефтриаксоновую группу). А при пиелонефрите они должны быть другими.
автор 12 галюцинаций • 10 декабря 2017
Ответ дляБерегу и стерегу
Знаєте, дивно, що нас поклали в палату, де впринципі всі дітки вже йдуть на поправку. А як у нас справді вірус якийсь. Я була за кордоном з малою, випадково. Нас спочатку обстежували, а потім направляли у відділення, а тут навпаки
Аноним_1307• 10 декабря 2017
Автор. Мочу вы завтра нигде не сдадите, а УЗИ почек сделать реально. На нем будет видна проблема. К сожалению, похоже на почки(((.
Пульт от линолеума• 10 декабря 2017
Автор, купите хотя бы мочеприёмник и визуально оцените вид мочи (цвет, прозрачность, наличие хлопьев). Для этого Вам утра ждать не нужно. С почками не шутят.
автор 12 галюцинаций • 10 декабря 2017
Ответ дляПульт от линолеума
Та він у мене є. Якби я знала. Давно б уже перевірила
Копуша• 10 декабря 2017
Ответ дляПульт от линолеума
У нас також педіатр гоаорила, що вірус, виписала противірусні, у нас хлопчик. Я почала говорити, що він почав пісяти три рази в день до цього разів 18 з мене лікар посміявся мов звідки я знаю, якщо дитина ходить мочитись у памперс. Але я з ранку зібрала сечу і відразу її віднесла в лабораторію, швиидко зробили аналіз, і вже педіатр не сміялась, а кричала, шо негайео в стаціонар. Ми потім рік контролювали аналізи та пропивалм каніфрон курсами після загального лікування.
Берегу и стерегу• 10 декабря 2017
Ответ для12 галюцинаций
Ну так,нас також спочатку обстежили і ми в окремій палаті були,але пізніше дітей з схожими симптомами кладуть в одну палату,але я в платну пішла,боялася щоб син не підхопив якусь інфекцію.Ви виздоровлюйте поскоріше.Надіюсь найблищим часом все вас буде добре.
Пульт от линолеума• 10 декабря 2017
Ответ дляКопуша
Поддерживаю. У них обычный ответ - это вирус. Я для себя уяснила раз и навсегда - если температура и нет симптомов простуды, сразу на анализ крови и мочи. Зато сразу понятно, какие лекарства покупать, а не методом тыка, повышая финансовое благосостояние аптечных сетей.