Укуси меня• 10 декабря 2017
Підскажіть що з собою брати на Новий Рік в готель
Взяли новорічний тур в Трансільванію,саме застілля там не включено,сам Новий Рік буде на площу в Бухаресті на 1-2год, візьмемо шампанське,шоколад, мандарини,а потім відвозять в готель,де хочемо щось перекусити,в голову приходять канапки з ікрою і червоною рибою,сирно-ковбасна нарізка,а щоб ви взяли?(3 дорослих)
Укуси меня
• 10 декабря 2017
Ответ дляПрасковична
Закажите еду в отеле или кафе
Зачем с собой тащить бутеры
Тур 65є на 4дня,а вечеря в новий рік на чоловіка 90є, замовлення якщо з групи не менше 10-15чоловік,ще ніхто не зголосився(((
Прасковична• 10 декабря 2017
Ответ дляМафиозная
Вы меня извините, но смысл подобной голодовки? Впроголодь зато в Эвропе?
Укуси меня
• 10 декабря 2017
Ответ дляПрасковична
Ні,я часто користуюсь такими турами,там включені гарні сніданки в готелях,обіди та вечері беремо між екскурсіями в кафе з національними блюдами,завжди зустрічаємо новий рік в ресторані або в друзях,а тут рішили щось нове.За місяць рішили брати тур в Карпатах,бо там застілля включене,але нажаль все заняте,в Чехії, Польщі,Угорщині, Італії,там де були тури,ми були( як ідемо в якусь країну беремо всі додаткові екскурсії і пробуємо все), тому чомусь зупинились на цьому,не впевнена що в 1й ночі захочу щось їсти,бо зазвичай від кількості екскурсій вже спимо але так як новий рік подумала що можливо щось легенько вип´ємо і захочемо легенько перекусити бо на ранок буде сніданок