11 декабря 2017

Яке взуття вибрати...

Добрий день. Потрібно батькові купити взуття на роботу, прошу проголосуйте з двох моделей яке вибрати чи підкажіть свій варіант.
Результат:
вже голосів: 52
32 (61.54%) друге фото
13 (25%) перше фото
7 (13.46%) ваш варіант
Сладкий лимончик 11 декабря 2017
а в батька спитати?
Мотылек 11 декабря 2017
Перший симпатичний, ни якщо йому на будівництво то гляньте взуття з захистом.
автор Пуки-куки 11 декабря 2017
Ответ дляСладкий лимончик
а в батька спитати?
я його запитувала про модель, фасон, він каже йому всеодно. ми хочемо на св.Миколая подарувати, він у нас Микола Миколайович
Сладкий лимончик 11 декабря 2017
Ответ дляВсе возможно
я його запитувала про модель, фасон, він каже йому всеодно. ми хочемо на св.Миколая подарувати, він у нас Микола Миколайович
як на мою думку, то перші високі, і можуть бути незручні)
Я не Тролль 11 декабря 2017
Перші, як на мене, якісь підліткові, та й другі не дуже. Але якщо обирати між ними, то 2
Невидимка 11 декабря 2017
первый слишком высокие
13чудоСВЕТА 11 декабря 2017
Якщо вибираєте такі моделі, значить Ваш батько ще нічого козак))) Беріть другий варіант.
автор Пуки-куки 11 декабря 2017
Ответ для13чудоСВЕТА
Якщо вибираєте такі моделі, значить Ваш батько ще нічого козак))) Беріть другий варіант.
йому 56 років, але виглядає молодо, мені 33вже