Бла бла бла• 16 декабря 2017

Порадьте крем для обличчя

Мені 29 років. На жаль, починають з´являтися перші зморшки. Шкіра нормальна, на носі жирна з акне. Раніше користувалась кремом Олей миттєве зволоження синього кольору. Але його мабуть перестали виробляти, більше ніде його не бачу. Зараз купляю Лореаль 35+, в принципі може бути, але лякає цифра 35. Мені ще далеко до цього віку. І зволожуючий ефект міг би бути кращим. Пробувала ще фіолетовий Олей ліфтинг, але він дуже жирний для мене. Шукаю крем дуже легкої текстури з дуже добрим зволоженням, для розгаження перших зморшок, не високої ціни десь до 300грн максимум, масс маркет, щоб було легко знайти майже в будь якому магазині. Дякую.
Уточка• 16 декабря 2017
Мне физиогель подошёл. В апткеее. Очень хорошее увлажнение. Стоимость за 100 мл около 200 грн

графиняВишенка• 16 декабря 2017
Ойцерин.
Девушка Прасковья• 16 декабря 2017
Морщины не уберет и даже не тешьте себя. По поводу увлажнения....я не находила лучше чем в корейской.
Из ДОМа-2 Я• 16 декабря 2017
ретиноловый? пуритановский
Бритоножка• 16 декабря 2017
мне больше натуральные масла нравятся: жожоба и персик косточка
Радуга-дуга• 16 декабря 2017
Ответ дляДевушка Прасковья
А я лучше, чем в крымской) Витамины красоты Крымской розы, например, или сливки Silk они ещё и с гиалуроновой кислотой идут. В отличие от корейской, практически натуральный состав и куча эфирных масел вдобавок.
Мне правда уже 38, беру больше антивозрастные серии Розы или Царство ароматов, но все равно , косметика идеальная)
Ромашка_Бегемотовна• 16 декабря 2017
+ за корейців
Банан-барабан• 16 декабря 2017
Автор, купуйте профсеріі. Не втрачайте гроші на масс маркет. Він не зашкодить, але дасть вам ілюзію що ви турбуєтесть про шкіру, тоді як насправді ви будете просто гаяти час
Anna_Alesya• 17 декабря 2017
Зволоження
для віку 30+
http://krassotka.com.ua/belorusskaya-kosmetika/bel...