ПушАпница• 20 декабря 2017
Хто розбирається в духах
Всім привіт, хто розбирається це оригінал? Бач код пробивається, є його фото, але я ніколи не мала дорогих духів тому реально не розуміюсь, духи бу
Железный коготь• 20 декабря 2017
Это Леди Миллион похоже
Чтобы определить оригинал, надо фото флакона полностью с разных ракурсов, фото дна и коробки.
Армейская• 20 декабря 2017
Ответ дляПушАпница
Більше нема на жаль, на що звернути увагу
У продавця лише одне фото?
Я б не ризикувала.
А рейтинг який?Якщо занадто низька ціна,то це теж підозріло.
Я б не ризикувала.