Кто крайний?• 22 декабря 2017
В кого були такі олівці? Це цікаво дітям?
Побачила дочка такі олівці. Досить дорогі. Набір 398грн. Поштучно від 39. Який виходить малюнок? Чи цікаві вони вашим дітям і чи це варто купувати. Боюсь, що малюнок буде як каша намішаний. Здається, що вони на вигляд гарні, але зоасім не практичні.
Петя-петушок• 22 декабря 2017
У меня есть такие карандаши, одного вполне достаточно, отличить по цвету рисунок одного карандаша от другого довольно трудно,
В каждой бочке...• 22 декабря 2017
Моя ровно относитсяк ним, просто необычные карандаши . Раскрашивает мультяшных японских персонажей или драконов...такое, на пару недель.
В каждой бочке...• 22 декабря 2017
Ответ дляПетя-петушок
Согласна.
Кто крайний?
• 22 декабря 2017
Ответ дляПетя-петушок
Дякую, теж думаю купити один, бо здається що вони мало чим відрізняються і нема потреби переплачувати за набір.
Кто крайний?
• 22 декабря 2017
Ответ дляДетектор лжи
покупала в Атб, за 25 грн 3 шт.
фигня, так, покалякать
У нас в АТБ того немає, тільки в спеціалізованих канцелярських крамницях.
Дадосвидания• 22 декабря 2017
такі є в канцелярії
одного достатньо
вибирайте яскравих і контрасних кольорів
одного достатньо
Кто крайний?
• 22 декабря 2017
Ответ дляДадосвидания
такі є в канцелярії
одного достатньо
РокерША• 22 декабря 2017
у нас есть набор. не рисуем. даже мне не интересно, чего купила непонятно
они ще большие, под них надо большая стругалка