Капуста Маша• 01 января 2018
Чоловік наказує дитину...
Не можу зрозуміти, як втовкмачити чоловікові, що до дитини у віці 1,9 року треба застосовувати більш м´які методи виховання.
Донька раніше могла в процесі гри вдарити в обличчя, найбільше діставалось старшій, бо вона з нею часто грається. Пояснювали, що не можна і т.д., показували, що сестричці боляче, ніби трохи діяли, потім перестало. Почала після безрезультатних словесних розмов ставити в куток на хвилин 5 з поясненням, що вона покарана і за що. За два рази допомогло, більше не б´ється. Чоловік це побачив, почав спеціально приколюватись: мала собі грається, а він строго так "ану в куток", і та перелякана одразу стає в куток, хоча ж вини не має ніякої. Я його одразу поставила до відома, що такі ігри мені у вихованні допомоги не дадуть, а навпаки, ще буде протилежна реакція.
На днях теж, щось вони сиділи, типу грались і вона почала хлопати його по щокам. Замість того, щоб хоч пару разів сказати, що так робити не можна, одразу поставив в позу хреста (стійка з розкинутими руками і щоб перпендикулярно до тіла були). Вона плаче, бо стояти так незручно. Та і я втрутилася. Бо чому одразу покарання без попередньої розмови? Ніби зрозумів. Та бачу, що не доходить.
Новорічна ніч, в нас в гостях його родичі. Донька наливала з пляшечки воду в стаканчик, випустила його і він розбився. Злякалась грохоту, і ще й вода розлилась, тому одразу метнулась на диван. І тут наш тато знову береться ставити перед всіма в ту ідіотську позу хреста. Я знаю, що її це лякає. Я починаю просити, щоб він її не карав так, бо вона не спеціально. Довелось трохи підвищити голос, родичі сидять, на це все дивляться.....
Пішли гості, тут йому захотілося романтІк, а в мне настрій вже зіпсований. Питаю, за що він збирався її наказати, каже, що вона могла порізатись. Як вона поріжеться, якщо стакан впав на підлогу, а вона сиділа на стільці? І чому дорослим можна бити ненароком посуд, а дітей за це карають?
Так і ліг спати без романтІка, а я не знаю, як далі толкувати? Чи може я не права? Але мала вже навіть боїться його суворого голосу, починає метатись, не знаючи, що він від неї хоче.
Результат:
вже голосів:
108 (88.52%)
я права, батько надто суворий
10 (8.2%)
Свій варіант, тиць
4 (3.28%)
батько правий, дитина має рости в строгості
Сосулька• 01 января 2018
У меня двойня 1,9 . Бывает дерутся , могут пихнуть, стукнуть игрушкой ... есть слово нельзя , но ругать, кричать, ставить в какие то позы... для меня дикость. Ребёнок вас боится, а вам смешно... мечется, боится... блин... нет слов!
Капуста Маша
• 01 января 2018
Ответ дляСосулька
куток був останнім методом, бо реально вже ніяк не доходило. і то, це було лише двічі, навіть в один день. далі обходимось без нього.
і як мені чоловікові пояснити? я вже й батька його приводила в приклад, чи він отак з ними поводився - відповідь ’ні’. а сьогодні це взагалі було схоже на якусь показуху в перед своїми, мовляв ’дивіться, як я вмію виховувати’
Капуста Маша
• 01 января 2018
Ответ дляJ.V.
Мужа ставьете тоже в угол в такой позе когда провинится
от і в мене така думка запитати його, в яку позу його ставити за черговий ’косяк’. а їх вистачає....
Сосулька• 01 января 2018
Ответ дляКапуста Маша
Ребёнок маленький ! В таком возрасте по разному проявляют эмоции, ведут и т д . Вам бы к психологу ! Вам за столом никто не скажет и замечание не сделает... но дома покрутят у виска. Ребёнка вашего жалко !
Капуста Маша
• 01 января 2018
Ответ дляСосулька
він до психолога не піде. а я як можу повпливати?
Сосулька• 01 января 2018
Ответ дляКапуста Маша
Вы же женщина ! Понаблюдайте за ребёнком! Может она не просто так обижает старшую, может она провоцирует ее или просто не понимает что ребёнок хочет, она нервничает и начинает так реагировать. Муж ваш ... хочется слово нехорошее написать. Разве не жалко ребёнка который вас боится? Которого вы не разобравшись ставите в какие то позы... я о таком слышу впервые. Где вы такое взяли?
Капуста Маша
• 01 января 2018
Ответ дляСосулька
Та ні, старша її не провокує. грають в хованки, бігають одна за другою, потім сидять на підлозі і лоскочуться. просто в неї такі ігри були, вона не розуміла, що це боляче, її ж ніхто в обличчя не бив. зараз вони дуже гарно граються.
я не знаю, звідки в чоловіка такі замашки взялись. раніше такого не спостерігалося. я й кажу, що ти своїм підлеглим купу всіляких проколів прощав і все вирішував розмовами, а свою дитину одразу строїти починаєш.
Капуста Маша
• 01 января 2018
Ответ дляAlena_321
первый раз слышу о ’позе креста’. ужас.
це я так її умовно назвала, щоб пояснити суть стійки.
Капуста Маша
• 01 января 2018
Ответ дляAlena_321
это он объясняет, что ’виновата-значит нужно распять’? якесь больне, простите,автор.
Та виходить, що я тепер постійно мушу контролювати що вона робить, і як він на це реагує, і яка його дія за цим слідує.... адвокат із вухами востро....,
Сосулька• 01 января 2018
Ответ дляКапуста Маша
Как бы вы не назвали, я о таком впервые слышу ! Т н мало того что наказываете так ещё и с фантазией ...
Сосулька• 01 января 2018
Ответ дляКапуста Маша
Ваша семья. Ваш ребёнок. В таком возрасте да , нужно контролировать и учить. Учить себя вести, учить играть с детьми. Наказанием вы просто ребёнка запугиваете , тем более странное оно, как минимум.
Капуста Маша
• 01 января 2018
Ответ дляСосулька
а чому Ви пишете постійно ’Вам до психолога’, ’Ви наказуєте’, ’Ви залякуєте’, все ’Ви’.. ’Ви’. я цього не підтримую і завжди чоловіка зупиняю, якщо він хоче це зробити. Чи я десь написала, що саме я роблю це? Проблема не в мені.
Ряженка• 01 января 2018
Якесь знущання над дитиною. Вона надто мала, щоб зрозуміти що ви від неї хочете, їй і двох рочків нема. Автор, говоріть з дитиною і пояснюйте, до 3х років дітки ще погано розуміють що можна а що не можна. Не застосовуйте ніяких варварських методів виховання і тримайте чоловіка подальше від дітей, він здається не зовсім адекватний
Сосулька• 01 января 2018
Ответ дляКапуста Маша
Вы же семья! Или у вас нет права голоса ? Если вы не поддерживаете решение мужа , значит есть что обсудить.
Капуста Маша
• 01 января 2018
Ответ дляРяженка
куток я не вважаю варварством. Та і не куток це зовсім- місце, де столик виходить з-за перестінка кухні. кутком це навіть не назвеш. фото додаю, правда, там зараз ялинка все закрила.
а як Ви собі уявляєте ’тримати чоловіка подалі від дітей’?
Капуста Маша
• 01 января 2018
Ответ дляСосулька
я маю право голосу. і я проти. на пряме питання, де логіка в цьому ’вихованні’ у відповідь нічого внятного почути не можу.
Сосулька• 01 января 2018
Ответ дляКапуста Маша
Так я и не знаю какая логика наказывать ребёнка в таком возрасте . Он ещё не понимает. Он просто боится.
Сосулька• 01 января 2018
Поговорите с мужем . Объясните . Что пока рано . Ребёнок ещё не понимает причино- следственные явления . Таким поведением он вызовет боязнь и агрессию. В таком возрасте детки любопытные , они всему только учатся ...не могут объяснить своё поведение... он же взрослый! Пусть поступает как взрослый
Семен Семеныч• 01 января 2018
Ответ дляКапуста Маша
А пусть раздевается догола и мастурбирует перед всеми - и романтик ему, и стыд. Умственно недоразвитый мужлан, уж простите...
Семен Семеныч• 01 января 2018
Ответ дляAlena_321
Тоже в шоке... Понтий Пилат, блин...
Капуста Маша
• 01 января 2018
Ответ дляСосулька
то я не Вас питаю, де логіка, а чоловіка свого питаю. а він ніч го внятного відповісти не може. таке враження, що в той момент, коли йому приходить ідея покарання, мозок тупо відключається.
найважчим у вихованні є визначення ступеня провини дитини. і я вважаю, що краще вже ’не докарати’ за поступок, ніж переглянути палицю. але це стосується більш мтарших дітей. в таких маленьких ще немає умислу, і вона не може спеціально робити боляче, чи шкодити. і от говорю це йому, толкую, а бачу одне і те ж. а він в свою чергу, мабуть, думає, що я його авторитет таким чином підриваю, чи що....але це ж дурня якась....
Капуста Маша
• 01 января 2018
Ответ дляСосулька
відчуваю, що і завтрашній день буде не солодкий. він сьогодні аж очі випучив, коли я почала це все виказувати. видно думав, що нічого страшного не сталось.
я так хотіла б, щоб його сестра, яка була в нас в гостях, розповіла про цей інцидент їхній мамі.... Та мозок вимиє добре, може щось і дійде....
Капуста Маша
• 01 января 2018
Ответ дляСемен Семеныч
та от в роботі він якраз дуже розвинений....а в сімейному плані, бачу, що є великі пробіли...
Сосулька• 01 января 2018
Ответ дляКапуста Маша
Вы Же знаете своего мужа... вам придётся что то придумать ... странно что он утверждает свой авторитет за счёт маленького ребёнка . Как то это ...
Грабля• 01 января 2018
Ответ дляКапуста Маша
А муж ваш кайфует от того что унижает и чувствует свою власть ставя девочку В определённую позу....дрессирует запугав ребёнка с поуслова в угол становя... присмотритесь повнимательнее к нему. Нехороший звоночек. Я бы разводом пригрозила, какой ему секс еще