Первоклашка Я• 02 января 2018

Я вже не можу (

Я в цікавому положенні і 4 день хворію простудою(( Так тяжко без антибіотиків. Всі 4 дня роблю те що призначив лікар: лежу в ліжку, пю сто чаїв на день,мед з молоком, пю ромашку, компреси на горло, каплі піносол, таблетки ісламос, полоскання хлородексин, полоскаю сіллю, содою. З кожним днем лише гірше. Температури немає, тяжко дихати, цілу ніч не спала, бо горло сухо дере (((
НуКаНаКа• 02 января 2018
Сосудосуживающие капли долго нельзя. Не более 5-6 дней. Если насморк не проходит, сходите к лору на кукушку. Я так чуть до гайморита не довела, а 3 кукушки вернули меня к жизни.

автор Первоклашка Я • 02 января 2018
Ответ дляЛеди Г
простуда проходить в середньому за тиждень, ще кілька і залишилося потерпіти
Вилами по воде• 02 января 2018
Ответ дляПервоклашка Я
Через заложеність глибоко носа горла вух до дитини погано поступає кисень, що спричиняє поганий розвиток дитини
Бред
Безникая• 02 января 2018
Если автор все орви до этого ’лечила’ антибиотиками, то ей сейчас очень тяжело - убитый иммунитет не справляется сам((( автор, закапай капли в нос, можно в детской дозировке и иди вокруг дома погуляй
Вилами по воде• 02 января 2018
Я капала виброцил в нос при беременности
AnnLipa123• 02 января 2018
Ответ дляПервоклашка Я
Тобто вагітним рекомендоване більше свіже повітря - це зайве,бо на плід це не як не вливає?? І скільки так днів чекати?
Автор, успокойтесь)) мне разрешали афлубин, фарингосепт . Горло больше ночью болит? У меня тоже такое было, полоскалки не помогали. Я ночью чай пила, чтобы гордо унять хоть немного.
Не принимайте антибиотик- это хуже для ребёнка ,лучше вам перетерпеть
Не стесняюсь• 02 января 2018
Ответ дляПервоклашка Я
Мені тяжко дихати, там все так заложено, що доходить до вух, горло сильно дере. І це все лише погіршується. Дуже прикольно в такому стані читати книжки і посміхатись ((
То есть, если б не беременность, то вы бы уже глушили вовсю антибиотики?
Леди Г• 02 января 2018
Ответ дляПервоклашка Я
Закапала. Вся слизь відійшла до вух. Тепер вуха заложені ((
сходіть до ЛОРа, порадить чим краще капати і перестаньте себе жаліти, з таким настроєм, навіть не уявляю, що ви будете на останніх тижнях вагітності робити
автор Первоклашка Я • 02 января 2018
Ответ дляБезникая
Читай, перед тим як відповіді писати

AnnLipa123• 02 января 2018
Ответ дляПервоклашка Я
Перш ніж звинувачувати мене в безграмотності в цьому питанні, почитайте Ви самі літературу. Вагітним радять часті прогулянки на повітрі по тій причині що організм матері насичується киснем, від якого прямо залежить розвиток головного мозку плода та його центральної нервової системи.
Ну так идите на улицу и сидите на скамейке
автор Первоклашка Я • 02 января 2018
Ответ дляAnnLipa123
Я не планую пити антибіотик. Вночі я не лише пила чаї, а і полоскання і інгаляції
Не стесняюсь• 02 января 2018
Ответ дляБезникая
у нее и температуры нет потому, что организм не борется самостоятельно, ждет помощь извне.
Бабка_в_кедах• 02 января 2018
Ответ дляПервоклашка Я
Купіть собі пульсоксиметра, книжку з фізіології та заспокійливе.

А ще зволожувач повітря або ідіть гуляти, як раз дощить- легше дихати.
автор Первоклашка Я • 02 января 2018
Краще б і не писала сюди (
Директор Пляжа• 02 января 2018
скоро станет легче, не паникуйте) сколько недель беременность?

я когда болела капала в нос сосудосуживающие, пила парацетомол, пила АБ, понятно все по назначению врача, у меня был бронхит сильный, подробности не помню, прошло много лет уже, с ребенком все ОК.

главное наблюдайтесь у врача и делайте все как он скажет
ТАЗератти• 02 января 2018
Ответ дляПукимончиг
Закапайте нос сосудосужающим. Легче станет дышать
Нельзя беременным сосудосуживающее!!!!!
Оно в кровь попадает и также суживаются сосуды в матке и ребенок страдает от гипоксии.
Нарисовалось• 02 января 2018
Термін який? Капніть судиннозвужуюче і спробуйте таку штуку https://www.google.de/search?q=%D1%81%D0%BE%D0%BF%...:
Постійно зволожуйте слизову. Я хворіла будучи вагітною, то лор рекомендував використати нок спрей, бо до гаймориту було недалеко. Дійсно вийшли такі зелені бяки і стало легше. І постійно полоскайте горло, будь-чим (шавлія, ромашка, ....), але кожну годину.
Від антибіотиків дитині може бути більше шкоди ніж від самої хвороби. Мені пульмонолог прописувала а/б з клавулоновою кислотою і віт С в першому триместрі, то я з нею воювала.
І вище ніс, нормально до дитини кисень поступає, у Вас тиск нормальний сподіваюся.
Позитивні емоції і не хворайте
Гербалайф и Ко• 02 января 2018
Ответ дляПервоклашка Я
Вам скільки років та з якого середньовіччя Ви нам пишете????