МастерЮля• 08 января 2018

У мене воєводська віза,яку візу робити для дитини?

Всім доброго вечора. У мене є запрошення на роботу від воєводи,хочу їхати з донькой. Їй 2 роки,для неї у мене запрошення від садочка є. Яку візу потрібно їйвідкривати??І які потрібні ще документи для подачі??
Ламзак_сдутый• 08 января 2018
Коли у мене було таке запрошення, то зробили малій шенгенку, безкоштовно. На той момент, у візовому центрі сказали, що по іншому не роблять. Це 4 р. тому.
СМСница• 08 января 2018
Ответ дляЛамзак_сдутый
не вводите людину в оману
Зараз візи с не роблять і внески на них не приймають.
Лише національна
Ламзак_сдутый• 08 января 2018
Ответ дляСМСница
не вводите людину в оману
Лише національна
Читайте уважніше, я написала, що це було чотири року тому, безвіщу ще не було.
Точная копия плова• 08 января 2018
Национальную визу Д.
автор МастерЮля • 16 января 2018
Ответ дляСМСница
не вводите людину в оману
Лише національна
а ви робили таку візу??
автор МастерЮля • 16 января 2018
Ответ дляПраздничный сервиз
Национальную визу Д.
а ви робили таку візу для дитини??