Оч@ров@Шк@• 15 января 2018
вже були виплати на дитину 2018?
Привіт! підкажіть, будь ласка, чи отримували 860 грн на дітей в 2018-му? Зазвичай гроші приходять 8-10... вже 15, немає нічого...
ТыЧиНеТЫ• 15 января 2018
З Києва, телефонували у виплатний. Відповіли, що цього місяця йде перетасовка дат, щоб всі могли отримувати з 4 по 15 число, тому буде затримка з виплатами
Оч@ров@Шк@
• 15 января 2018
Ответ дляТыЧиНеТЫ
дякую!
Оч@ров@Шк@
• 15 января 2018
Ответ дляВыручалка
Денег - нет.
Темы на Советчице - есть))
чесно шукала перед створенням теми) куча тем про виплати, але виплати ж різні бувають:) потрібної мені - не знайшла.