к.Буланова• 21 января 2018

Соль роз´їла шкіру на взутті.

Дівчата виступила сіль на шкіряному взуття і залишився рубець. Скажіть чи можна якимось чином його вивести чи це вже так і залишиться?
Ненавязчивый синтезатор• 21 января 2018
Якщо, незважаючи на ретельний догляд, сіль все-таки виступила на шкірі, впоратися з цими слідами можна декількома способами. По-перше, не забувайте регулярно очищати взуття від солі за допомогою вологої ганчірки відразу після повернення додому. Це не дасть солі міцно в’їстися в шкіру. Чим більше часу взуття буде не очищена, тим складніше потім видалити білі соляні розводи, які можуть привести до того, що шкіра стане жорсткою, покриється кіркою і розтріскається.

Після того, як Ви протерли взуття вологою ганчіркою, скористайтеся м’якою сухою тканиною, яка видалить залишки води. Потім почистіть все взуттєві шви, в які могли потрапити великі частки солі. Після цього обробіть гладку шкіру розчином оцту і води з розрахунку 1 частина оцту на 2 частини води. Коли всі плями від солі будуть видалені, протріть взуття сухою тканиною, приділяючи особливу увагу стиках і швах, а потім залиште її при кімнатній температурі до повного висихання. Огляньте ще раз сухе взуття, щоб переконатися, що сіль відчищу повністю і на висохлої шкірі не виступили білі плями. В іншому випадку процедуру очищення за допомогою розчину оцту необхідно повторити.
Крім оцту, видалити соляні розводи можна за допомогою соняшникової або касторової олії. Для цього нанесіть масло на суху поверхню взуття і залиште до ранку. Якщо плями не зникли повністю, обробіть виріб маслом ще раз. Застарілі плями солі, які Ви не відчищали кілька днів, знадобиться змащувати маслом протягом тижня. Завдяки такій обробці шкіра не тільки очиститься, але й істотно пом’якшиться.

Ще одним способом боротьби з соляними розводами є обробка спиртом. За допомогою ватного диска протріть плями по лінії освіти розлучень, і вони зникнуть.

Після чистки взуття необхідно ретельно висушити. Для цього залиште її при кімнатній температурі. Не рекомендується сушити взуття поблизу таких джерел тепла, як обігрівачі, тепловентилятори, радіатори і т. д. Це може пошкодити структуру шкіри і зіпсувати Вашу взуття.

Коли взуття повністю висохла, переконайтеся в тому, що всі сольові плями відчищу. Якщо, незважаючи на всі Ваші зусилля, відчистити взуття від солі нічим не вдається, зафарбуйте білі сліди за допомогою спеціальної фарби-аерозолю для гладкої шкіри.

Потім нанесіть на шкіру крем, дайте йому як слід вбратися, після чого відполіруйте поверхню за допомогою м’якої тканини. Для досягнення найкращого результату після полірування нанесіть на взуття водовідштовхувальне засіб.

Не забувайте регулярно очищати взуття від соляних розлучень. Цей простий відхід не тільки надовго збереже первинний зовнішній вигляд виробу, але і дозволить взуття радувати Вас не один сезон.

3@йk@• 21 января 2018
у меня уже две пары соль съела, хотя и очищала сразу - вид ужасный:(((
Жена сантехника• 21 января 2018
Используйте пропитки ДО выхода на улицу если погода сырая. Сейчас хорошие и разнообразные пропитки, 1 обработка - от 3х дней до недели действует. На 1 пару зимней обуви 2 баллончика на зиму и обувь в порядке.
Маманя• 21 января 2018
Ответ дляНенавязчивый синтезатор

Спасибо