Уси-пуськи• 26 января 2018
Хороший невропатолог? Есть в Украине?
Посоветуйте, хорошего невропатолога для ребёнка. Вся Украина
Бритоножка• 26 января 2018
У нас дцп. И за 5,5 лет нашей жизни, невропатологов повидала не мало, как Вы понимаете, и не только в Киеве. Толкового не нашли. Минимум 12 методик и схем лечения мы прошли, толку 0
VasylenkoN• 26 января 2018
Ответ дляБритоножка
А в Ісаєнка Юрія Ви не були? Він працює з дітками з дцп.
Бритоножка• 26 января 2018
Ответ дляVasylenkoN
В каком городе? С таким доктором не знакомы. Спасибо.
VasylenkoN• 26 января 2018
Ответ дляБритоножка
Він працює в Києві. Це остеопат, мануальний терапевт. В нього є профіль на Фейсбуці. Я ходжу до нього як до остеопата. Знаю, що він ще займається з дітками з аутизмом. Але деталей/результатів не знаю. Йому можна написати і задати запитання, які цікавлять.
VasylenkoN• 26 января 2018
Ответ дляБритоножка
Перепрошую, Ісаченко Юрій.
Уси-пуськи
• 26 января 2018
Ответ дляБритоножка
А подскажите, пожалуйста, по ЗПРР хотя бы проконсультироваться нет врача хорошего, вы случайно не знаете?(
Бритоножка• 26 января 2018
Ответ дляVasylenkoN
Перепрошую, Ісаченко Юрій.
Спасибо. Сейчас поищу на фб
VasylenkoN• 26 января 2018
Ответ дляУси-пуськи
По ЗПРР в Києві рекомендують цього лікаря . Я особисто про неї нічого сказати не можу.
Бритоножка• 26 января 2018
Ответ дляУси-пуськи
Девочка с которой мы лежали в Охмадете, имеет такой же диагноз. Так я знаю что они на Подоле нашли невролога в частной клинике. Зовут Антонина Брониславовна, а вот фамилию не запомнила. Завтра спрошу и отпишусь.
Бритоножка• 26 января 2018
Ответ дляУси-пуськи
Спасибо!
В вайбере написала. Отчество я верно написала))) Литвин Людмила Брониславовна. На Харьковском, а не на Подоле) все перепутала
палка-копалка• 26 января 2018
Ответ дляБритоножка
Она не невролог, а детский психиатр.
Бритоножка• 26 января 2018
Ответ дляпалка-копалка
Она не невролог, а детский психиатр.
Говорит что ходят как к неврологу к ней. Девочке еще и аутизм ставят...
Сижу на стуле• 28 января 2018
Ответ дляБритоножка
Зверніться до лікарів які використовують поріг колбуна в Києві на бальзака 42/20 практикуть дану технологію. Там працює дуже фаховий лікар невролог.
Бритоножка• 28 января 2018
Ответ дляСижу на стуле
Спасибо. Вы вилели результаты данной терапии, или Вы сотрудник?
Уси-пуськи
• 28 января 2018
А мы уже лет 5 назад ка делали эту методику, точно не помогло, я даже и незнаю кому она помогла
Сижу на стуле• 28 января 2018
Ответ дляУси-пуськи
Вам потрібно відносно довго працювати з дитиною, не менше 2-6 місяців. А якшо ви пройшли базово 10-20 сеансів, то звичайно, шо ефекту не було. Іхт особливо актуально при спастичних проявах дцп і найголовніше - робота з практикуючим та фаховим лікарем.
Сижу на стуле• 28 января 2018
Ответ дляБритоножка
Працювали спільно з колбуном. Результати були дуже ок, повірте, він у свій час став відомим на весь колишній союз через потрясні результати роботи саме з дітками дцп.