Тарабарщина• 27 января 2018
Я, мої батьки і МАНЕЖ
Дівчата, підкажіть мені.
З чоловіком і дитиною 1 рік переїжджаєм з квартири на квартиру.
Зараз із чоловіком погані відносини, + він квартиру зробив на свій лад, не дуже зважає на думку тих, хто не платить гроші, тобто я. Мої батьки в курсі.
Питання моє по МАНЕЖІ.
Чоловік сказав, що манеж, у якому ми зараз зберігаємо іграшки дитини не переїде, т.як на новій квартирі (квартира реально поки пуста, без меблів, 80 квадратів!) нема місця. На питання, де будуть іграшки дитини сказав: "Мені все одно".
Ситуація наступна. Мої батьки і я. Розказала, що чоловік не хоче манежу. Посміялась. Батьки кажуть: "Нащо сваритись, навіщо манеж тобі, іграшки дитини десьу пачках тримай". Кажу їм: "я і так багато чим поступилась, а тут мені не зручно, і дитина туди любить лазити", Оце поговорили і пішла я в магазин. Приходжу. Манеж складений. Іграшки в пачках. Сварка. Я дуже на емоціях попросила все склати на місця. Батьки мої покіпішували і пішли зі словами: "А щоб я ......, а щоб він розвівся з такою, а щоб ти.... " - погані слова в мій адрес. Мама вдарила. Зразу типу: "дай корвалол, мені погано". Образи. Прокльони. і пішли. Я на нервах, не сплю ночами, на все реагую дуже емоційно, не можу себе контролювати..
Я неправа стосовно реакції батьків на складення манежу?
Питання моє по МАНЕЖІ.
Пусин Кукин• 27 января 2018
вам лучится надо. психологически. ві жертва. вас родители всю жизнь гнобили и мужа ві такого же нашли.
при чем тут вобще манеж. вам он нужен? взяли перевезли установили. Манеж будет и точка. ві тоже человек имеете право на уважение своего мнения
Подскажите плиз• 27 января 2018
Розберіться самі із своїм чоловіком, для чого ще батьків в це вплутувати?
Пусин Кукин• 27 января 2018
Ответ дляБесбардак
Вы - чемпион среди скандалисток без причины
фигасе без причины. Автору нужен манеж. Все наплевали на ее мнение, мама еще и ударила!!!! Вы в своем уме такое писать?
Тарабарщина
• 27 января 2018
Ответ дляПодскажите плиз
ніхто не вплутував. вони просто в курсі. т.як чоловік розказав їм, що не хоче цього манежу
всемВсёИмного• 27 января 2018
Мда...с родителями не айс, с мужем тоже...не оч хорошая ситуация. У моего сына в помине не было манежа, игрушки в ящике
Тарабарщина
• 27 января 2018
Ответ длявсемВсёИмного
ящика нема) чоловік сказав, що квартира не для дитини, а для нього, і ніяких ’штук’ для іграшок не купуватиме)
Пусин Кукин• 27 января 2018
Ответ дляSaipa
Попейте глицин и выходите из декрета. Какие-то ясельные разборки.
т.е. ниче шо мама Автора-влезла в ее вещи, сделала по своему и ударила автора?
Люди, я мы что читаем разные тексты? Вас всех бьют мамы и для Вас это нормально?
Подскажите плиз• 27 января 2018
Ответ дляТарабарщина
вони не повинні бути в курсі ваших проблем, чоловік у вас теж такий же інфантильний. Для іграшок купіть корзини і коробки Ікеа і буде вам щастяя
всемВсёИмного• 27 января 2018
Ответ дляТарабарщина
А ребенка он зачем сделал??
Пусин Кукин• 27 января 2018
Ответ дляПодскажите плиз
В каком месте муж инфантильный? откуда такие выводы вообще?
Бесбардак• 27 января 2018
Ответ дляПусин Кукин
Автору нужен не манеж, а скандал, она его получила. Про мама ударила такую взрослую девочку - не верю
Тарабарщина
• 27 января 2018
Ответ дляПодскажите плиз
я не проти. мої батьки завжди влазили в мої справи, і якщо не по-їхньому - образи і т.п. до такого брєда дійшло, що мама тримає мою дитину і каже: ’Не хочу іти, ти її ображаєш’)))))))))))))))))))
Подскажите плиз• 27 января 2018
Ответ дляПусин Кукин
теж з батьками сімейні проблеми обговорює
Пусин Кукин• 27 января 2018
Ответ дляSaipa
Если автор такая мозгоклюйка по любому поводу, то реакция мужа и родителей неудивительна.
Где она клевала кого? Наведите цитату. Автор хочет манеж. Имеет право. В чем мозгоклюйство?
Пирожкиня• 27 января 2018
Мені подобаються коробки ікеа для іграшок на колесах. Для м´яких іграшок можна щось з тканини. Манеж занадто великий щоб там щось знайти попередньо не виваливши 90% іграшок.
Є ще кришки, можна класти один на один.
Единая страна!• 27 января 2018
Ответ дляТарабарщина
В старпосте написано, что Вы родителям рассказали, зачем теперь на мужа сваливать?
Nastya Plechik• 27 января 2018
А зачем вы с ребёнком вообще переезжаете в квартиру, где для вас нет места?
Здесь вопрос совсем не в манеже
Молчунья• 27 января 2018
Пусть муж предложит альтернативу манежу, купит коробки для хранения игрушек. А вообще конечно, отношение к вам так себе, с вашим мнением не считаются...
Сладко-соленая• 27 января 2018
Ответ дляТарабарщина
насипте іграшок йому у ліжко,швиденько передумає))
Тарабарщина
• 27 января 2018
Ответ дляБесбардак
моя мама, на жаль, така і є(
чесно, нічого вже мені не хочеться,...
моя це я така ? чоловік робить що хоче, батьки що хочуть... а мені не хочеться нічого\
чесно, нічого вже мені не хочеться,...
Пусин Кукин• 27 января 2018
Ответ дляБесбардак
ну тогда не верьте Автору вообще. Так прикольно поверить в то что захотелось Вам + еще додумать своего и комментировать. Выходит вы свои фантазии комментируете
Настасья Пицун• 27 января 2018
Ответ дляТарабарщина
Маме звездануть в ответ, мужу манеж на голову. Оставить ребенка на них и смыться в какой-то санаторий поправить нервы, а они пусть с малым ухайдокуются.
Тарабарщина
• 27 января 2018
Ответ дляПирожкиня
Є ще кришки, можна класти один на один.
дякую! але я в декреті, і моє фінансування врізано до слова мінімум мінімума
Пусин Кукин• 27 января 2018
Ответ дляПодскажите плиз
Где блин такое написано?