Тарабарщина• 27 января 2018
Я, мої батьки і МАНЕЖ
Дівчата, підкажіть мені.
З чоловіком і дитиною 1 рік переїжджаєм з квартири на квартиру.
Зараз із чоловіком погані відносини, + він квартиру зробив на свій лад, не дуже зважає на думку тих, хто не платить гроші, тобто я. Мої батьки в курсі.
Питання моє по МАНЕЖІ.
Чоловік сказав, що манеж, у якому ми зараз зберігаємо іграшки дитини не переїде, т.як на новій квартирі (квартира реально поки пуста, без меблів, 80 квадратів!) нема місця. На питання, де будуть іграшки дитини сказав: "Мені все одно".
Ситуація наступна. Мої батьки і я. Розказала, що чоловік не хоче манежу. Посміялась. Батьки кажуть: "Нащо сваритись, навіщо манеж тобі, іграшки дитини десьу пачках тримай". Кажу їм: "я і так багато чим поступилась, а тут мені не зручно, і дитина туди любить лазити", Оце поговорили і пішла я в магазин. Приходжу. Манеж складений. Іграшки в пачках. Сварка. Я дуже на емоціях попросила все склати на місця. Батьки мої покіпішували і пішли зі словами: "А щоб я ......, а щоб він розвівся з такою, а щоб ти.... " - погані слова в мій адрес. Мама вдарила. Зразу типу: "дай корвалол, мені погано". Образи. Прокльони. і пішли. Я на нервах, не сплю ночами, на все реагую дуже емоційно, не можу себе контролювати..
Я неправа стосовно реакції батьків на складення манежу?
Питання моє по МАНЕЖІ.
Чёрти Шо• 28 января 2018
Ответ дляТарабарщина
Вважають, що я не здатна
не здатна на что? что-то делать? что именно?
Чёрти Шо• 28 января 2018
Ответ дляТарабарщина
Не знаю...
Мабуть тому що мама досі деколи приносить готову їду.
Я з нею як з подругою- все розповідаю.
мне свекровь передает поесть.
маме могу привезти мяса, что б она мне сделала тефтели, голубцы, котлеты.
и что?
Тарабарщина
• 28 января 2018
Ответ дляЧёрти Шо
вы понимаете, что у вас растет дочь: видя вашу (вашу и мужа имеется ввиду) модель семьи, она во взрослой жизни имеет большие шансы вляпается в такое же дерьмо.
Вам надо сейчас брать себя в руки и ради ребенка (для начала) менять ситуацию.
выше уже посоветовали: вам надо подать на алименты. если есть любовница, то, в вашем случае, я б подавала и на развод и на раздел имущества. И, главное: не вздумайте беременеть и рожать мужу мальчика, в надежде, что это изменит ваши отношения - не изменит. Просто поверьте.
отношения с мамой: начинайте дистанцироваться от неё. все рассказывать и делиться секретами с мамой можно тогда, когда она вам друг. на сейчас - она Троянский конь, и вам надо принять этот факт.
никто не говорит что все надо сделать в один день. отключите эмоции и подумайте, что такого ценного есть в в этих отношениях, что их надо сохранять. если ответ будет - ради ребенка, ребенку надо полная семья - бежите роняя тапки: ребенку больше всего нужна счастливая мама.
Самое главное - вы ни в чем не виноваты, не разрешайте навешивать на вас это клеймо.
а где вы сейчас живете? в чьей квартире?
В орендованій
Дякую за такі теплі слова..
Тарабарщина
• 28 января 2018
Ответ дляДокладная
Чья новая квартира?
Моя з чоловіком 50:50. Реально по грошах більше його
Тарабарщина
• 28 января 2018
Ответ дляЧёрти Шо
не знаю, чи здатна справитись із всім сама..
я це відчуваю..
і відчувають люди
і тому мабуть так
я це відчуваю..
і відчувають люди
і тому мабуть так
Ноу коммент• 28 января 2018
Ответ дляТарабарщина
я це відчуваю..
і відчувають люди
і тому мабуть так
я це відчуваю..
і відчувають люди
і тому мабуть так
А чому ви не здатні самі справитись? Що вам заважає?