Тарабарщина• 27 января 2018
Я, мої батьки і МАНЕЖ
Дівчата, підкажіть мені.
З чоловіком і дитиною 1 рік переїжджаєм з квартири на квартиру.
Зараз із чоловіком погані відносини, + він квартиру зробив на свій лад, не дуже зважає на думку тих, хто не платить гроші, тобто я. Мої батьки в курсі.
Питання моє по МАНЕЖІ.
Чоловік сказав, що манеж, у якому ми зараз зберігаємо іграшки дитини не переїде, т.як на новій квартирі (квартира реально поки пуста, без меблів, 80 квадратів!) нема місця. На питання, де будуть іграшки дитини сказав: "Мені все одно".
Ситуація наступна. Мої батьки і я. Розказала, що чоловік не хоче манежу. Посміялась. Батьки кажуть: "Нащо сваритись, навіщо манеж тобі, іграшки дитини десьу пачках тримай". Кажу їм: "я і так багато чим поступилась, а тут мені не зручно, і дитина туди любить лазити", Оце поговорили і пішла я в магазин. Приходжу. Манеж складений. Іграшки в пачках. Сварка. Я дуже на емоціях попросила все склати на місця. Батьки мої покіпішували і пішли зі словами: "А щоб я ......, а щоб він розвівся з такою, а щоб ти.... " - погані слова в мій адрес. Мама вдарила. Зразу типу: "дай корвалол, мені погано". Образи. Прокльони. і пішли. Я на нервах, не сплю ночами, на все реагую дуже емоційно, не можу себе контролювати..
Я неправа стосовно реакції батьків на складення манежу?
Питання моє по МАНЕЖІ.
Радостина• 27 января 2018
думаю как мама вы имеете право на свое мнение, да и как человек просто... вы больше всего времени проводите с ребенком, вам лучше знать, что он любит и где удобно и безопасно хранить игрушки. Думаю, вам обидно, что с вашим мнением не считаются, и не хотят уступить... честно, мне бы тоже было обидно. и валерьянки я бы накапала себе, потому что родные очень часто любят указывать на ошибки, а не поддерживать добрым словом и похвалой. А у мам очень часто бывает моральная усталость, переживания за ребенка, семью... в вашей ситуации можно попытаться уговорить на компромисс - взять манеж с собой на время, месяц-другой... а потом видно будет (можно убрать, а может и приживется или продадите)
Пусин Кукин• 27 января 2018
Ответ дляNastya Plechik
А зачем вы с ребёнком вообще переезжаете в квартиру, где для вас нет места?
Здесь вопрос совсем не в манеже
ну слава Богу) первый человек который прочитал текст Автора)
Каравай-каравай• 27 января 2018
Ответ дляТарабарщина
ящика нема) чоловік сказав, що квартира не для дитини, а для нього, і ніяких ’штук’ для іграшок не купуватиме)
Предложите купить квартиру для ребенка. Или он ребенка сначала сделал, а потом решил что ребенок не нужен?
От родттелей ваще в шоке..
Тарабарщина
• 27 января 2018
Ответ дляSaipa
Вам не кажется, что мужа вы уже практически потеряли?
навіть якщо здається, то що? який вихід? піти і утопитись?
Пирожкиня• 27 января 2018
Ответ дляБесбардак
Автору нужен не манеж, а скандал, она его получила. Про мама ударила такую взрослую девочку - не верю
Я зрозуміла вдарила в переносному сенсі, типу сказала як відрізала, тобто безапеляційно.
Настасья Пицун• 27 января 2018
Ответ дляТарабарщина
я не проти. мої батьки завжди влазили в мої справи, і якщо не по-їхньому - образи і т.п. до такого брєда дійшло, що мама тримає мою дитину і каже: ’Не хочу іти, ти її ображаєш’)))))))))))))))))))
Нафиг послать маму и мужа? Не?
Тарабарщина
• 27 января 2018
Ответ дляНастасья Пицун
Маме звездануть в ответ, мужу манеж на голову. Оставить ребенка на них и смыться в какой-то санаторий поправить нервы, а они пусть с малым ухайдокуются.
нє, дитина на гв. а з моїм фінансуванням, грошей вистачить хіба разок-другий шиканути в ресторані))
всемВсёИмного• 27 января 2018
Ответ дляТарабарщина
моя мама, на жаль, така і є(
чесно, нічого вже мені не хочеться,...
моя це я така ? чоловік робить що хоче, батьки що хочуть... а мені не хочеться нічого\
чесно, нічого вже мені не хочеться,...
Начинайте хотеть и срочно это делайте, вы в плохой ситуации, муж не ценит, родители не жалеют, куда вы и что будете делать?каким воспитание своего ребенка в таком окружении, тоже терпилой?
Гладиолус• 27 января 2018
Ответ дляSaipa
Его давно нужно было потерять, ещё до рождения ребёнка
Пусин Кукин• 27 января 2018
Ответ дляSaipa
Автор хочет скандал, а не манеж.
Зачем вы решаете что хочет Автор? Она хочет манеж, ей так удобно. В чем преступление хотеть манеж? Это запрещено хотеть манеж? Все кто хотят манеж хотят скандал? У Вас сегодня день фантазий?
Тарабарщина
• 27 января 2018
Ответ дляПусин Кукин
Где блин такое написано?
чоловік сказав батькам, що не хоче манеж
А Я Самая Самая• 27 января 2018
Муж у вас говно
Поступки и слова родителей в данной ситуации - такие же , как и муж
Если вам удобен манеж и ребёнок любит там играться - брать манеж с собой однозначно!
Слова мужа о том, что квартира лично для него- это шутка, ведь так?
Тарабарщина
• 27 января 2018
Ответ дляПирожкиня
прямому
Тарабарщина
• 27 января 2018
Ответ дляА Я Самая Самая
Муж у вас говно
цитата
Фиона Шрековна• 27 января 2018
Шановна автор ! Я всю тему не читала, можливо відповідь на моє питання вже була. Але все ж спитаюся. Навіщо вам поряд такий чоловік , котрий кладе свое ’хозяйство’ на вас і головне на дитину?!
А на рахунок батьків так якась дивна реакція. Мої батьки завжди за мене. Навіть коли я не права
Тарабарщина
• 27 января 2018
Ответ дляSaipa
Мой самый первый комментарий в этой теме. Перечитайте еще раз.
треба до пссихолога.
але 500 грн за сеанс це хіба ааажж коли на роботу вийду)) якщо дотягну))
всемВсёИмного• 27 января 2018
Ответ дляТарабарщина
треба до пссихолога.
А муж на вас, я так понимаю не тратиться от слова вообще?
Ответ дляПусин Кукин
Так не в манеже проблема, читайте внимательнее. Муж автора не только манежа в своей квартире видеть не хочет, но и жену с ребенком.
МЧСница• 27 января 2018
Ответ дляПусин Кукин
фигасе без причины. Автору нужен манеж. Все наплевали на ее мнение, мама еще и ударила!!!! Вы в своем уме такое писать?
Словом ударила!!!!
А Я Самая Самая• 27 января 2018
Ответ дляТарабарщина
цитата
Тогда вопрос здесь уже не в манеже, увы..
Тарабарщина
• 27 января 2018
Ответ дляЛизочек
И похоже, что родители сильно опасаются, что муж сдаст вас им обратно на попечение
хаха) та вони б раді виховувати внучку, але без мене)
ОченьПриятно-Царь• 27 января 2018
Автор, шукайте вихід з цих нікчемних стосунків і з батьками, і з чоловіком. Вас не цінують.
Ви доросла дівчина, що це таке - мама ударила?! Як в неї рука піднеслася, чому батько вас не захистив. Від чоловіка захисту теж чекати даремно, судячи з вашої історії.
Тож збирайтеся в кулачок, без манежу так без манежу, і готуйте шляхи відступу. Фінансові, побутові, юридичні і т.д. Підготуєте - відступайте. Ви доросла, ви сильна, ви зможете. Досить. І наступного разу, коли у мами рука підійметься теж не побійтеся ту руку зловити і сказати ’Досить!’
Я Главная• 27 января 2018
Ответ дляПирожкиня
Мені подобаються коробки ікеа для іграшок на колесах. Для м´яких іграшок можна щось з тканини. Манеж занадто великий щоб там щось знайти попередньо не виваливши 90% іграшок.
Є ще кришки, можна класти один на один.
там же ніби чоловік заявив, що взагалі ніяких штук для іграшок не буде, і квартира - не для дитини, а для нього