Бла бла бла• 05 февраля 2018

Девочки, кто может вот просто так сфоткать дверку своего холодильника?

кто может покажите, ничего не перекладывая! Хочу мужу показать, надоело слушать обвинения что я неряха...
Можно и все в холодильнике, кому не жалко.
Только прямо сейчас, встали и зробили!
Всех люблю, обржаю, обнимаю
Завтра не пью• 05 февраля 2018
Ответ дляпьЯНА
У меня свекровь так хранит некоторые-крупы, чтобы моль не заводилась.
в этом нечего нет страшного, а сода поглощает запах с холодильника.

Соседушка• 05 февраля 2018
Ответ дляМаруська Му
Сразу видно, что сами вы ничего не квасите и не солите)))
Ошибаетесь. Если бы не знала не писала б. Ваше дело, конечно, но лучше их выкинуть.
долой_лама• 05 февраля 2018
МЕСТО_Встречи• 05 февраля 2018
Ответ дляЯ только за!
дык не мытый же)
Та ничё, мы Вам простим! ))))
всемВсёИмного• 05 февраля 2018
Сода в открытой пачке нейтрализует запахи. Ем мало))
Добрый Йиннот• 05 февраля 2018
Ответ дляосень_осень_харашо
так?
Не боитесь яйца с лекарствами рядом хранить?
Простите, что не сдержала свое ’ценное мнение’.
осень_осень_харашо• 05 февраля 2018
Ответ дляДобрый Йиннот
нет, не боюсь
Самая СоветЧиваЯ• 05 февраля 2018
Ответ дляЯ только за!
так в основном бяка всякая у людей) йогуры, соки магазинные) кетчуп)
ну не факт
У меня вот 2 пачки майонеза больших. Лежат уже полгода. Покупала на ДР своё, т.к. готовила для родни их любимые майонезные салаты .я такое уже даааавно не ем. Муж тоже. Вот и лежат до следующего ДР или праздника
Одна_на_всей_планете• 05 февраля 2018
Ответ дляОйЙой
Как-то так
Капець!!! Ви наче сфоткали мій холодильник. Модель та сама і продукти майже ті. Тільки що пішла перевірити, що за містика.

Айболитная• 05 февраля 2018
Ответ дляКоролеВешна
Вот.
с черпаком? вот прямо так и ставите кастрюлю в холодильник? а спиртное зачем в холодильник?
ОйЙой• 05 февраля 2018
Ответ дляОдна_на_всей_планете

Тут еще дальше есть похожий с кастрюлей)))
Кирикова• 05 февраля 2018
Ответ дляКоролеВешна
Вот.
У меня кастрюлька есть, как у вас
Завтра не пью• 05 февраля 2018
Ответ дляНастенные трусы.
Ого сколько у вас актимель:))
Не пробовали домашний йогурт делать-полезнее, вкуснее и дешевле))
Сама недавно подсела на него)
Поделитесь рецептом. Как делаете, с какой закваски
Самая СоветЧиваЯ• 05 февраля 2018
Ответ дляДобрый Йиннот
а кому должно быть страшно? Яйцам или лекарствам?
Распутница• 05 февраля 2018
почти на каждой фотке соусы кетчупы, майонезы, йогурты магазинные. А как тема о питании но без фото, то все такие правильные майонез ни-ни, овощи, фрукты, молочка только домашняя. Какая-то параллельная реальность.
Маруська Му• 05 февраля 2018
Ответ дляСоседушка
Значит не знаете) это налет а не плесень. И даёт этот налет листья с которыми квасятся овощи. Если квасить с кореньями - налета нет)
Айболитная• 05 февраля 2018
Ответ длядолой_лама
фото
вот была бы система оценивания, я бы Вам высший балл присвоила, Вы молодец, в плане того, что у Вас и еда есть, а не актимель и хозяйка видно, что хорошая Вы Умничка!
Не раскрытый парашют• 05 февраля 2018
Ответ дляОдинРазНадетое
Щедрий дар ще зрозуміло - олія псується.
А сода і крупа???
Олия хранится при температуре +18-25, это норма на кухне. Крупа и сода вообще в холодильнике может увлажниться. Да и зачем холод на это тратить..
Len_to4ka• 05 февраля 2018
Легко. Ловите!

Магиня• 05 февраля 2018
Ответ дляАннуитет
2 холодильника, если что))
а заче крупы в холодильник и соду?
ОдинРазНадетое• 05 февраля 2018
Ответ дляграфиняВишенка
чого це олія псується?
https://www.google.com.ua/search?ei=RXd4WvvBF8nYwA...

Трохи переклад корявий, але суть зрозуміла :

Зберігання нерафінованої олії
Тепер розповім про те, як правильно зберегти в домашніх умовах нерафіновану олію. Якщо ви принесли його з ринку або магазину в великій пластиковій пляшці, обов`язково перелийте рідина в суху і чисту скляну тару (краще - з темного скла) з вузькою шийкою. Таким чином ви зведете до мінімуму контакт з теплом і світлом, під дією яких руйнуються вітаміни і утворюються канцерогенні речовини.

Композиція з банок з маслом, соняшнику і насінняПляшку необхідно поставити в темне і прохолодне місце. Оптимальна температура зберігання при цьому - від 5 до 20 С, тому допускається тримати цей продукт на заскленому балконі або в дверцятах холодильника. Те, скільки в таких умовах можна зберігати нерафіновану олію, залежить від способу його отримання. Якщо при виробництві використовувалася технологія холодного віджиму, зберігати такий продукт можна не більше 4 місяців. А ось якщо виготовлення проводилося методом гарячого пресування, термін придатності складе вже 10 місяців.

Звичайно, дізнатися про спосіб виробництва вдається далеко не завжди, особливо якщо ви купили продукт на ринку у перекупника, який і сам не знає, яким чином був виготовлений його товар. У цьому випадку рекомендую розраховувати на термін придатності 4 місяці, щоб масло ненароком не згіркле.

Скільки ж можна зберігати нерафіновану олію після того, як пляшка була відкрита? Незалежно від того, яким способом був проведений продукт, його необхідно використовувати протягом місяця. При цьому тримати його краще в холодильнику, подалі від сонячних променів. Пляшка повинна бути щільно закрита, а якщо ви помітили, що її вміст став каламутним і змінило свій смак і запах, від вживання такого продукту краще відмовитися.

До речі: щоб збільшити термін зберігання, можна застосувати народну хитрість. Киньте в пляшку кілька сухих плодів квасолі або розчиніть в літрі продукту чайну ложку солі. Це продовжить його термін придатності на кілька тижнів. Зберегти масло довше допоможе і лавровий лист, доданий в пляшку з цим продуктом.

Зберігання рафінованої олії
Три пляшки і соняшникиСвітло і тепло - два головні вороги рослинного масла, тому навіть якщо ви запасли за зиму бочонок рафінованого продукту, постарайтеся зберігати його у відповідних умовах. Виробники гарантують дворічний термін придатності рафінованої дезодорованої вимороженої масла, запечатаного в пляшки - за умови, що воно буде знаходитися в закритому затемненому приміщенні при температурі від 8 С до 20 С.

Після розтину пляшки термін придатності продукту різко скорочується до двох тижнів при температурі 18-25 С. Таким чином, рафінована олія цілком можна зберігати при кімнатній температурі в пластиковій заводський пляшці, але вона не повинна стояти біля плити, на підвіконні або поблизу опалювальних приладів, оскільки при цьому в ній утворюються шкідливі сполуки. Найкраще прибрати тару в кухонну шафку.

Для того щоб продовжити термін придатності відкритого рафінованого продукту, помістіть його в холодильник. При температурі від 0 до 11 С його можна зберігати до одного місяця. Пляшку бажано щільно закрити, щоб рідина не ввібрала в себе сторонні запахи.
Танцепесенная• 05 февраля 2018
Яйцааа Много яиц
Чай не пью, только кофе• 05 февраля 2018
а пожалуйста!!
Танцепесенная• 05 февраля 2018
Домашние
Админко• 05 февраля 2018
Ответ дляЯ только за!
а зачем сода, крупы и щедрый дар в холодильнике???)
Считается, что сода поглощает запахи хорошо в холодильнике, крупы можно вымораживать, чтоб там не разводились жучки ,а масло не прогоркнет дольше)
Завтра не пью• 05 февраля 2018
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
КоролеВешна• 05 февраля 2018
Ответ дляАйболитная
Виски люблю холодненьким)) и с черпачком,шоб не мучиться..все сразу на месте))
Я_готова_ко_второму• 05 февраля 2018
Ответ дляАннуитет
2 холодильника, если что))
а зачем масло и крупы там?
Кирикова• 05 февраля 2018
Ответ дляАйболитная
Спасибо

Вредность тоже покупаем, но стараюсь не часто.
Я_готова_ко_второму• 05 февраля 2018
Ответ дляЯ только за!
) тот же вопрос, сода ладно, от запаха кладут