Бесконечность-не предел• 10 февраля 2018
Какие адреса относятся к школе 295 (Позняки ) ?
Сейчас в школу не побегу , в администрации тоже никого нет )))
А с мужем пытаемся выяснить какая школа наша !
Спасибо тем , кто ответит по теме ! :)
Слабый пол• 10 февраля 2018
До 26 січня 2018 року в кожне Управління освіти разом із навчальними закладами мають визначитися, які навчальні заклади будуть відкривати перші класи.
До 20 лютого 2018 року спільно навчальний заклад та Управління освіти визначають скільки перших класів заклад буде відкривати і яку кількість учнів до них набирати.
До 26 лютого 2018 року Управління освіти мають попередньо повідомити навчальним закладам, яка за цими навчальними закладами закріплюється територія обслуговування.
До 22 березня 2018 року навчальні заклади мають отримати розпорядження РДА про те, яка територія обслуговування закріплюється за навчальним закладом.
До 26 березня 2018 року навчальні заклади розміщують інформацію про територію обслуговування на свої сайтах та на інформаційних стендах.
З 26 березня 2018 року по 22 квітня 2018 року навчальні заклади проводять роз’яснювальну роботу серед мешканців мікрорайону про порядок прийому дітей до 1-х класів.
З 23 квітня 2018 року по 31 травня 2018 року здійснюється прийом документів дітей та зарахування, які проживають на закріпленій території обслуговування, тобто в мікрорайоні школи.
З 01 червня 2018 року по 15 червня 2018 року навчальні заклади здійснюють прийом документів та зарахування дітей на вільні місця, які залишились прийому дітей з мікрорайону
Слабый пол• 10 февраля 2018
Я так понимаю, что после 23 марта ждем роста цен на аренду в районе популярных и всегда переполненных на Позняках школ
MacOS-ница• 10 февраля 2018
А кто-то знает. Если , например, та школа, которая по нашей прописке нас совсем не устраивает. Но школа, которая обслуживает адрес наших родственников, очень даже устраивает. Какую бумагу можно подать, что якобы мы там проживаем ( родственники согласны что-то взять, если это что-то поможет нам поступить в школу). Конечно, вариант прописки не подходит
Семен Семеныч• 10 февраля 2018
Ответ дляСлабый пол
не так))) на позняках сказали будут принимать только с нотариально заверенным договором аренды)))
Семен Семеныч• 10 февраля 2018
Ответ дляMacOS-ница
погуглите как оформить временную регистрацию
Слабый пол• 10 февраля 2018
Ответ дляMacOS-ница
Договор аренды, например. Но родственникам придется открыть ФОП и платить налог.
Или регистрация по этому адресу одного из родителей
Лукава_Кiшка• 10 февраля 2018
Нам сказали подходит справка переселенца с указанием адреса, но мы из АТО и справка присутствует, и хотели в 323 а по адресу относимся к Скандинавке.
Семен Семеныч• 10 февраля 2018
Ответ дляЛукава_Кiшка
справка подходит , так как там временная регистрация официальная
Бесконечность-не предел
• 11 февраля 2018
Ответ дляСемен Семеныч
Это в какой-то конкретной школе сказали , или кто сказал ?
А в других районах нотариально заверенный договор не нужен ?