Хвець-тець• 19 февраля 2018

Ми з чоловіком впевнилися, що Спілка Забудівників будує дуже погано, але

моя свекруха каже, що ціна нормальна та будують швидко. Ми з чоловіком були на будівництві Спілки та бачили все своїми очами, до того ж в інеті багато поганих відгуків про Спілку. Тут на фото вони спочатку виклали кут, а потім до кута прибудували стіну - бачите вертикальны шви ( це по Дорошенко)? Та це лише один з прикладів. Як переконати свекруху, що квартира - це назавжди! Та я потім буду жити та боятися - а якщо землетрус або ще щось таке або сусід музику включить на басах.
Все знаю вдоль и поперек )• 19 февраля 2018
никак не угомонитесь?
автор Хвець-тець • 19 февраля 2018
Це Івано-Франківськ
Слава Українi• 19 февраля 2018
Как кто-то может тут вам что-то советовать? Вам там жить! При чем тут советчицы? Ща, вам тут насоветуют
Карапулька• 19 февраля 2018
Ответ дляХвець-тець
Це Івано-Франківськ
А вы строитель? Откуда знаете технологию строительства высотных домов? Или так на заборе в инете прочли?
автор Хвець-тець • 19 февраля 2018
Ответ дляКарапулька
Ось-ось, свекруха теж так каже)))
Пропеллер на 6 персон• 19 февраля 2018
О вы та еще мозгоклюйка
Смурфик• 19 февраля 2018
Тююю, свекруху - в сад. Погане будівництво = гемор на все життя... А будують дійсно погано (((
автор Хвець-тець • 19 февраля 2018
Ответ дляКарапулька
Виконроб показав на будинку - каже - наша бригада так не будує ніколи.
автор Хвець-тець • 19 февраля 2018
Ответ дляПропеллер на 6 персон
О вы та еще мозгоклюйка
Ага))) Хочу жити в надійному будинку))
СкокоМнеДадите• 19 февраля 2018
Да будет *рач!
Девушка, закривайте тему, иначе вас щас заклюют, завистливые наши советчицы
Вам тут добра все равно не посоветуют
автор Хвець-тець • 19 февраля 2018
Поки довго це писала та сиділа розмірковувала, що робити, дівчата, прям якось заспокоїлася.. Дякую тобі, Советчица! Все, не буду купляти квартиру у Спілки Забудівників і точка. Звиняйте, мамо. Хай живе Советчица!

Як з´ясувалося, іноді потрібно викладати проблему на папері та потім все якось встає на свої місця)))) Питання закриваю!