Кнопкотык• 21 февраля 2018

Проявляйте бдительность

На сайте главного управления Нацполиции новость:
Інтернет-знайомство: залицяльник зухвало пограбував дівчину на першому побаченні

#Поліцейські Київщини розшукують грабіжника, який під час сексуальних «рольових» втіх зв’язав за згодою дівчини їй руки ліпкою стрічкою. Доки жінка лежала непорушно, забрав коштовності, ґаджети та втік у невідомому напрямку.
Повідомлення по злочин надійшло на спецлінію поліції Київщини "102" від 29-річної жительки села #Чайки Києво-Святошинського району.
Молода жінка познайомилась з чоловіком в мережі #Інтернет. Запросила його на побачення до себе додому. Коли справа дійшла до сексуальних розваг, залицяльник зв’язав їй руки ліпкою стрічкою. Після чого зірвав з шиї золотий ланцюжок з хрестиком, забрав два мобільних телефони та ноутбук.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.186 (грабіж) Кримінального кодексу України.
Працівники Києво-Святошинського відділу поліції встановили прикмети залицяльника-афериста. Наразі тривають всі необхідні оперативно-розшукові заходи щодо встановлення та затримання особи, причетної до скоєння пограбування.

Добавить нечего. Никто не застрахован. Но выбирайте для игр в стиле 50 оттенков сами знаете какого, только проверенных мужчин...
ВсеПроВсехЗнаю• 21 февраля 2018

Mama100mama• 21 февраля 2018
Н..да..мужик нынче пошел меркантильный,раньше гусары денег не брали))
ТихоЯ• 21 февраля 2018
А на х. ..я она его к себе домой пригласила ? Первая встреча и приперла доя перепихона уже. Какая сама такого и нашла
НадеждаКовальчук• 21 февраля 2018
Ответ дляMama100mama
Раньше и дамы не столь открыто и повально отдавались этим гусарам бесплатно ’под ключ’, а теперь - еще и со своей доплатой.
Ростки жимолости• 21 февраля 2018
ну не ду..а) Еще и не постеснялась в полицию обратиться)
Аноним ФЕЯ• 21 февраля 2018
так чесалось между ягодиц, что незнакомца домой пригласила. и вроде не 15 лет, в 29 мозг должен был уже себя проявить.
Ромашка_Бегемотовна• 21 февраля 2018
Интересно,а как она смогла обратиться в полицию?
Языката Хвеська• 21 февраля 2018
Спасибо хоть не грохнул