Персонаж Аноним• 02 марта 2018
Підкажіть, як видалити людину з ЧС ?
Дівчата, підкажіть, будь ласка, як видалити людину з чорного списку в себе. Занесла людину, а тепер хочу , щоб вона відписала мені. А не можу зрозуміти як.
ДаЗдраПерма• 02 марта 2018
Заходите в раздел Подписка → вкладка Списки пользователей → Выберите список пользователей, в выпадающем окошке выбираете ’Черный список’, дальше крестик для удаления, что напротив Ника.