Доктор Хаос• 04 марта 2018

Что выгоднее?

Девочки,что выгоднее по деньгам:бойлер от электричества или бойлер+газовая колонка?
ura1981• 04 марта 2018
електрика, навіть для опалення
Ну принаймі на даний час, по як піднімуть кіловат до 4-6грн як говорять то газам буде дешевше

Пукимончиг• 04 марта 2018
Смотрите - когда было веерное отключение по сёлам, то люди зимой сидели без свете, горячей воды, отопления
Green_Cat• 04 марта 2018
Газова колонка має суттєву перевагу перед бойлером - завжди є гаряча вода.
***
По цінам: все таки газом дешевше, але якщо поставити бойлер побільше + двотарифний лічильник, то вже електрика вийде дешевше.
***
В принципі, якщо є місце, то бойлер + колонка має ряд переваг чим окремі пристрої.
Також зауважу, що якщо є бойлери з додатковим підігрівом від гарячої води котла.
автор Доктор Хаос • 04 марта 2018
Ответ дляura1981
електрика, навіть для опалення
Я и мужу говорю,газ сколько там у нас 7 грн.квт.,а свет 1,95 грн.квт.Мне тоже кажется на электричестве выгоднее.А он хочет месяц через колонку попробовать,хочет человек лишние 200 грн.выкинуть.Как переубедить,что затея это плохая.
автор Доктор Хаос • 04 марта 2018
Ответ дляGreen_Cat
***
У нас и бойлер и колонка,вопрос в том,чтобы бойлер нагревать газом,а не электричеством.У кого так?
мААААсквичка• 04 марта 2018
у меня бойлер электрические на сухих тенах
автор Доктор Хаос • 04 марта 2018
Ответ длямААААсквичка
Сколько литров и сколько платите в мес. за электричество?

ura1981• 04 марта 2018
Ответ дляДоктор Хаос
Ну ось берем перший стовпчик http://bit.ly/2I0zbqC
Болер на 50л
Тенів на 2000Ват
Нагрів з 15 до 75 градусів за 2-і години
Якщо розбавити її до 40 градусів то отримаєте майже 100л.
І того 2 кВт*2год*2грн=8грн за 100л води 40 градусів
Green_Cat• 05 марта 2018
Ответ дляura1981
Болер на 50л
Тенів на 2000Ват
1) Для того, щоб визначити, що дешевше, треба перевести Джоулі теплового згорання газу в кВт*год, поділити на 0.7, а потім вивести вартість одної кВт*год по відношенню до газу
2) Для того, щоб отримати 100л води нагрівом з 15 до 40С, не треба ніяких таблиць: число строго буде як 4200*100*(40-15)=10.5МДж або приблизно 3 кВт*год (от не треба школу прогулювати).
Green_Cat• 05 марта 2018
Ответ дляДоктор Хаос
Трохи незрозуміло, що Ви хочете.
Якщо є колонка і Ви не хочете взагалі гріти електрикою, то навіщо Вам бойлер?
ura1981• 08 марта 2018
Ответ дляGreen_Cat
Ясно що нічого не ясно
Я з алгеброю ніколи не дружив
А що ваша формула говорить скільки піде газу
Green_Cat• 08 марта 2018
Ответ дляura1981
Ясно що нічого не ясно
Я з алгеброю ніколи не дружив
Гуглите довідник де є теплотворна здатність куба газу, множите її на 0.7.

Ділите оті 10 МДж на число, що отримали - виходить скільки кубів треба... Залишається помножити на вартість куба і порівняти з вартістю ’електричних’ 3кВт*год.

Вперед
ura1981• 08 марта 2018
Ответ дляGreen_Cat

Вперед
Поки ви це все строчили могли би і порахувати самі
Мене по тому питанні в гуглі забанили