я Кукарача• 19 сентября 2013
Їхати чи ні?
Дівчаточка така ситуація... Зібрались з синочком їхати до бабусі в гості (9 місяців), а у місці епідемія корі... зареєстровано 43 хворих... тепер переживаю... напевно, краще перенести поїздку?! хоча хворих серед знайомих нема
Файна цьоця• 19 сентября 2013
напевно краще, ну как зададут вопрос хоть стой хоть падай, вы зачем детей заводили если сами не можете решить такой вопрос
katringle@mail.ru• 19 сентября 2013
До года у ребенка идет иммунитет против кори от матери!
Ребенок может заболеть корью при личном общении с носителем болезни.
В прошлом году у нас была аллергия, высыпало как при кори!!! И мне это все рассказала врач.
Но я думаю лучше на время отложить поездку. Береженого Бог бережет))))
katringle@mail.ru• 19 сентября 2013
Вакцинацию против кори делают ровно в год!!!!!! прививка называется КПК
я Кукарача
• 19 сентября 2013
Ответ дляФайна цьоця
Ні, ну що за люди! Ну не відповідайте, читайте собі далі щось, саме менше, що мені зараз потрібно це чиясь критика