Топтунша• 17 марта 2018
Дівчата,є тут вчителі укр. мови?Поясніть мені,будь ласка
В синтаксичному розборі речення,як відрізнити в деяких випадках обставину від додатка.Наприклад,речення:Із дерев злетіло листя(листя підмет,злетіло-присудок,а листя злетіло з чого?-із дерев,чи листя звідки?яке?).Дякую
НетЕщеНаверное• 17 марта 2018
Ответ дляГолубая фишка
Усе ж таки - під чим? Бо є конкретне місце.
але все ж таки МІСЦЕ!
Топтунша
• 17 марта 2018
Ответ дляГолубая фишка
дякую,а не конкретне,це,наприклад поле,ліс да?
Топтунша
• 17 марта 2018
Ответ дляНетЕщеНаверное
Краще хай на спорт ходить. Корисніше.
просто дуже багато спорту 2 рази плавання,2 рази баскетбол і теніс 2 рази,дуже багато часу
НетЕщеНаверное• 17 марта 2018
Ответ дляТоптунша
зате немає часу на ігри в телефоні. Скільки батьків намагаються випхати підлітків хоч на якийсь спорт - і безуспішно.
а заняття з репетитором усі дискусійні випадки не охоплять, тільки можете викликати огиду до навчання. У старших класах перед ЗНО підтягнете.
Улучшанский-Ухудшанский• 17 марта 2018
Ответ дляТоптунша
в класі вони розбирали речення і було таке:Дуб навпроти мене. І вони до слова навпроти ставлять питання який?,а я б поставила де? і підкреслюють означенням....
А учитель с ЧЮ))
Топтунша
• 17 марта 2018
Ответ дляНетЕщеНаверное
ага,він встигає і на телефоні гратись,швиденько все зробить і чекає,щоб мама укр. мову пояснила
НетЕщеНаверное• 17 марта 2018
Ответ дляТоптунша
Швидкість виконання і вміння викроїти час на розваги - теж дуже корисні риси в житті)
Топтунша
• 17 марта 2018
Ответ дляНетЕщеНаверное
згодна
Голубая фишка• 17 марта 2018
Ще тренуймося:
Берег моря - берег (який?) моря.
Як це можна зрозуміти? Можна перетворити в узгоджене означення: морський берег. Так Ви зрозумієте, чому саме питання (який?)
Аналогічно- вулиці міста, посуд із кришталю.
Але перетворення не завжди можна зробити. Наприклад, листя дерева, мотор літака. Тут теж означення - дерева, а от перетворити в прткметник не вийде.
Берег моря - берег (який?) моря.
Топтунша
• 17 марта 2018
Ответ дляГолубая фишка
Ще тренуймося:
Берег моря - берег (який?) моря.
дякую,дуже дякую
Апрель Ивановна• 17 марта 2018
Ответ дляГолубая фишка
Ще тренуймося:
Берег моря - берег (який?) моря.
Читаю, бачу, шо це - жесть!
Автор! Мені - лячно! )) Коли вчишся, то увесь час у темі, а з часом - правила не пам´ятаєш - і все, жах!
Marina_Pachuli• 17 марта 2018
Ответ дляТоптунша
не знаю,як фізика чи хімія,поки по математиці у нього 12 і я туди не мішаюсь
Ну, вестимо, у хлопчика не гуманітарний склад розуму, якщо математику сам виконує, а мову - чекає допомоги мами)) Буде IT-шніком, що, зрештою, аж ніяк непогано:)
Топтунша
• 17 марта 2018
Ответ дляАпрель Ивановна
Читаю, бачу, шо це - жесть!
так,випадаєш,я в школі добре орієнтувалася,а тепер-тільки прості речення мені даються
Топтунша
• 17 марта 2018
Ответ дляMarina_Pachuli
не знаю,на IT теж мову треба добре здати в ЗНО
Голубая фишка• 17 марта 2018
Ответ дляТоптунша
Так
Голубая фишка• 17 марта 2018
Ответ дляАпрель Ивановна
Читаю, бачу, шо це - жесть!
У ЗНО на аналогічні правила всього приблизно 2-3 завдання, але вони є.
Ответ дляТоптунша
Тут потрібно дивитися на семантику речення. Наприклад, Дуб навпроти мене вже скинув листя. На що вказує ’навпроти мене’? Не на місце, а на те, який дає маємо на увазі. Тому логічно поставити питання Який? А якщо Дуб росте навпроти мене. То логічним є питання Де.
Топтунша
• 17 марта 2018
Ответ дляГолубая фишка
дивилась тести ЗНО,там орфоепії багато,там теж нелегко(в орфоепіїї маю на увазі)
Топтунша
• 17 марта 2018
Ответ дляповаренок
дякую
Топтунша
• 17 марта 2018
Ответ дляповаренок
дійсно логічніше поставити так питання,мабуть треба просто ’набити руку’,пошукати,може тренажери з відповідями
Marina_Pachuli• 17 марта 2018
Ответ дляТоптунша
Ну, звичайно, це не обговорюється)) Трохи не в тему: нещодавно тут одна мамочка буквально волала про допомогу:’ Спасите-помогите! Переведите на украинский язык ’запущеный больной’!!! У нас не получается!!!’ Не важко здогадатись про рівень знань мови цієї добродійки...ось де жесть, насправді((
....Хоча, як на мене, використовувати ’запущенный больной’ - некоректно. ’Запущенным’ може бути геморой, карієс тощо)))
Топтунша
• 17 марта 2018
Ответ дляMarina_Pachuli
ой,не можу,смішне словосполучення
Топтунша
• 17 марта 2018
Ответ дляMarina_Pachuli
та я теж,не дуже розуміюся на мові,але прикладаю зусилля,бо ,іноді,самій за себе соромно.Дитям треба бути прикладом